Pracovní oděvy

pracodev1

 

Pracovní oděvy nabízíme v široké škále provedení. Tyto oděvy navíc splňují požadavky evropské normy EN 13688. Pracovní oděvy v naší nabídce si hravě poradí s nejrůznějšími rozmary počasí, ve kterých se vždy budete cítit pohodlně a komfortně. Jednotlivé montérkové kolekce určené pro práci nabízíme v různých materiálových kombinacích. Společným znakem našich oděvů je dobrá přizpůsobivost pohybu během nošení při použití nejmodernějších materiálů.

Kromě montérkových kolekcí, které především splňují základní pracovní normu, jsou v našem sortimentu i oděvy, které mají specifické vlastnosti.

Jedná se například o tyto oděvy:

Oděvy s normou EN 343 – ochrana proti dešti
 Oděvy s normou EN 20471 - výstražné oděvy s vysokou viditelností pro profesionální použití
Oděvy s normou EN 11612 - ochranné oděvy proti teplu a plamenu

 

Oděvy s těmito specifickými vlastnostmi nazýváme profesní – jsou tedy určeny pro konkrétní pracovní činnost v daném prostředí.

Samozřejmostí je u určitých modelů odolnost materiálů pomocí TPU membrány zabraňující profouknutí či promočení. Další z výčtu našich volnočasových oděvů jsou vesty, mikiny, trička nebo kalhoty. Tento sortiment nabízíme v široké škále barev a provedení.

Vždy mějte na paměti, aby oděv Vámi zakoupený byl vhodný pro danou činnost, kterou budete praktikovat. Rádi Vám pomůže a poradíme, tak abyste odcházeli spokojeni a rádi se k nám vraceli.


tabulka velikosti

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.