BIO roztok ve spreji proti čmelíkům, blechám, klíšťatům SCHOPF REUDANON AEROSOL 400ml

Kód: 301295
Pro BIO chov
Značka: SCHOPF
469 Kč / ks 388 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
✅ BIO přípravek pro odpuzování čmelíků u slepic
✅ Sprej s okamžitým účinkem a dlouhotrvající ochranou (až 4 týdny)
✅ Obsahuje 400 ml spreje s účinnou látkou Geraniol
✅ Až 80 možných aplikací
✅ Účinně chrání zvířata (slepice, holuby, králíky, psy, ovce, prasata, skot, koně) před různými parazity (čmelíci, klíšťata, blechy, vši, zákožky)
✅ Jednoduchá aplikace: Nastříkat přímo na kůži zvířete podle jeho velikosti
✅ Odpuzovač působí okamžitě a dlouhodobě chrání před opakovaným napadením
✅ Vhodný i pro biofarmy díky BIO certifikaci; účinná látka se do vajec nebo mléka nedostává, není přijímána do krevního oběhu zvířat
 
Aplikace přímo na zvíře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO roztok ve spreji proti čmelíkům SCHOPF REUDANON AEROSOL, 400ml 

BIO přípravek na olejové bázi sloužící k odpuzování čmelíků u slepic, roztočů v peří drůbeže, klíšťat, blech, vší a zákožek je dostupný v balení o objemu 400 ml. Přípravek je připraven k okamžitému použití a aplikuje se formou postřiku. Doporučená aplikační dávka se pohybuje mezi cca 2,5 až 100 ml roztoku na jedno zvíře podle jeho velikosti. Účinek je téměř okamžitý a udržuje se až po dobu 4 týdnů. Tento přípravek je vhodný i pro použití na BIO farmách a jeho účinnou látkou je Geraniol.

Cílový organismus
Tento produkt slouží k odpuzování roztočů, zejména čmelíků u slepic, slepičích můnek (Dermanyssus gallinae), a dalších parazitů v peří. Dále účinně působí proti klíšťatům, blechám a dalším parazitům, jako jsou veš dobytčí (Haematopinus eurysternus), veš prasečí (Haematopinus suis), zákožka dobytčí (Sarcoptes bovis), zákožka hovězí (Psoroptes bovis), zákožka ovčí (Psoroptes ovis), zákožka koňská (Psoroptes equi) a zákožka králičí (Sarcoptes cuniculi).

Oblast použití
Tento přípravek se často využívá pro různá zvířata, jako jsou drůbež, telata, selata, dojnice, prasata, ovce a koně. Navíc je možné ho použít i pro drobná domácí zvířata, například holuby a králíky. Jeho aplikace je vhodná na místa, která jsou napadena, jako jsou ušní záhyby, krk, ocas, stehna, hřbet a další postižená místa. Je důležité poznamenat, že tento přípravek nesmí být aplikován na krmivo, včetně krmítek a napaječek. Doporučujeme kombinovat tento přípravek s jiným vhodným produktem pro ošetření ploch.

Příprava
Tento přípravek je k dispozici v balení o objemu 400 mililitrů ve formě tekutého olejového roztoku, který je připraven k okamžitému použití. Pro každé zvíře bude třeba spotřebovat 2,5 až 100 ml roztoku v závislosti na jeho velikosti.
 
cca. 100 ml / skot dojnice, koně
cca. 50ml / ovce, prasata, telata, selata
cca. 5ml /  drůbež
cca. 2,5ml / holub, králík


Aplikace
Před použitím roztok důkladně protřepejte. Následně aplikujte potřebné množství roztoku podle druhu zvířete, jak je uvedeno v přehledu výše, zaměřujte se pouze na napadená místa - nikdy nezmáčejte celé zvíře! Jedno stisknutí stříkací hlavice vytvoří cca 1,25 ml roztoku, který by měl být aplikován na napadenou plochu o rozměru 10 x 10 cm. Doporučuje se celý proces opakovat po 5 až 8 dnech.
Formou postřiku: Namíchaný roztok se aplikuje v tenké vrstvě na napadená místa

Účinnost
Tento přípravek k odpuzování roztočů a čmelíků, stejně jako dalších parazitů, má po aplikaci téměř okamžitý účinek, který trvá až 4 týdny. Jeho dlouhodobý účinek chrání zvířata před novým napadením ektoparazity. Obsahuje vysoký podíl pečujících látek, které účinně pomáhají i při problémech se srstí, lupům, suché a strupovité pokožce. Přípravek dokonale regeneruje postiženou pokožku a vytváří ochrannou vrstvu, která zabezpečuje ochranu před vnějšími vlivy a dodává pokožce potřebnou pružnost. Pokud by bylo zapotřebí, připravený roztok lze jednoduše odstranit vodou s vhodným mycím prostředkem.

Doporučení pro Vás
DŮLEŽITÉ! Tento přípravek nesmí být aplikován na krmivo včetně krmítek a napáječek! Doporučujeme kombinovat tento přípravek s jiným vhodným produktem pro ošetření ploch. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: