Krmivo pro prasata

Základem kvality krmných směsí pro prasata je pečlivě sestavené a vyvážené složení. Toto složení zajišťuje, že v jednotlivých obdobích života prasat získají všechny potřebné živiny pro ideální růst a výborný zdravotní stav.

Nejprodávanější

Prémiový Prestarter pro selata WEANING PELLETS Granule ENERGYS
 
691 Kč
(617 Kč bez DPH)
PRASE krabicka web
 
od 82 Kč
(od 73 Kč bez DPH)
Profi krmivo pro prasata Prase A1 START Granule ENERGYS
 
450 Kč
(402 Kč bez DPH)
New 4133024 X DEHEU Prasata 25000g 3DBLB 2D1 STD bez pozadi
 
693 Kč
(619 Kč bez DPH)
Prémiové krmivo pro prasata Prase A3 MAXI Granule ENERGY
 
376 Kč
(336 Kč bez DPH)
Prémiové krmivo pro prasata Prase A2 MIDI Granule ENERGYS
 
385 Kč
(344 Kč bez DPH)
7 položek celkem
Prémiový Prestarter pro selata WEANING PELLETS Granule ENERGYS Kód: 4200
PRASE krabicka web Kód: FA901
Profi krmivo pro prasata Prase A1 START Granule ENERGYS Kód: 5150

Základem kvality krmných směsí pro prasata je pečlivě sestavené a vyvážené složení. Zajišťuje, že v jednotlivých období zvířata získají potřebné živiny pro ideální růst a výborný zdravotní stav. Chovatelé často řeší, čím prase krmit.

Jejich vysoké nároky dokáží uspokojit profesionální krmné směsi. Nejenže pokryjí všechny důležité periody vývoje (od selete po vysoce zmasilé prase), ale zároveň umožní rychlý růst při nízké spotřebě krmiva během závěrečné fáze výkrmu. Do produktové řady náleží univerzální koncentrát pro výkrm prasat, který je zárukou vysokých přírůstků.

#showmore#

Proč si od nás koupit krmivo pro prasata?

Proč si u nás koupit krmivo pro prasata? Nabízíme kvalitní a vyvážené krmivo pro vaše prasata, které je pečlivě sestaveno tak, aby zajišťovalo, že v jednotlivých obdobích života prasat získají všechny potřebné živiny pro ideální růst a výborný zdravotní stav. Chovatelé často řeší otázku, čím prase krmit, a naše profesionální krmné směsi jsou odpovědí na tuto otázku.

Naše krmiva nejenže pokryjí všechny důležité periody vývoje prasat, od seletem po vysoce zmasilé prase, ale také umožní rychlý růst při nízké spotřebě krmiva během závěrečné fáze výkrmu. Kromě toho nabízíme univerzální koncentrát pro výkrm prasat, který je zárukou vysokých přírůstků.

S naším krmivem můžete být jisti, že vaše prasata dostanou to nejlepší, co potřebují pro svůj růst a zdraví. Navíc nabízíme skvělé ceny, výbornou kvalitu a rychlou dopravu, což z nás činí ideální volbu pro všechny chovatele prasat.

V naší kategorii si také můžete vybrat nelepší krmiva pro prasata.