Hubení myší a potkanů

Najdete u nás prostředky k hubení myší a potkanů. Jedná se o velice účinné jedy na myši, potkany a krysy. Tento jed na krysy, myši a potkany obsahuje silnou účinnou látku zvanou Brodifacoum, která hlodavce hubí již po jednorázové konzumaci. Nabízený jed na myši, potkany a krysy je ve formě pasty a je odolný proti vlhkosti. Jed na krysy, myši a potkany je proto možné využít ve vnitřních i vnějších prostorech. Jed na potkany, myši a krysy nabízíme v několika velikostních baleních.

Hubení myší:

Hubení potkanů:

Nejprodávanější

Stanice jedová na krysy Bora
Stanice jedová na krysy Bora
Skladem
Kód: S1315F
 
313 Kč
(259 Kč bez DPH)
Stanice jedová na krysy Alpha, 23,0 x 10,5 x 10,0 cm
 
152 Kč
(126 Kč bez DPH)
Stanice nástrahová Beta, 225 x 185 x 95mm
 
230 Kč
(190 Kč bez DPH)
Deratizační stanička na potkany a krysy Tom, 29,4 x 21,6 x 10,6 cm
 
237 Kč
(196 Kč bez DPH)
6 položek celkem
Stanice jedová na krysy Bora
259 Kč bez DPH
313 Kč
Kód: S1315F
Stanice jedová na krysy Alpha, 23,0 x 10,5 x 10,0 cm
126 Kč bez DPH
152 Kč
Kód: S1315D
Stanice nástrahová Beta, 225 x 185 x 95mm
190 Kč bez DPH
230 Kč
Kód: S1315N
Deratizační stanička na potkany a krysy Tom, 29,4 x 21,6 x 10,6 cm Kód: S1315B

#showmore#

Myši jsou nevítaní návštěvníci, kteří mohou způsobit značné škody na majetku a přenášet nemoci. Pokud se u vás doma nebo v práci objeví myši, je důležité je co nejdříve vyhubit.

V naší e-shopové kategorii nabízíme široký výběr přípravků na hubení myší. Najdete zde pastičky, nástrahy, repelenty i profesionální přípravky pro hubení myší.

Pasty na hubení myší a potkanů

Pasti jsou nejběžnějším způsobem hubení myší. Jsou snadno použitelné a dostupné v různých velikostech a tvarech. Pasty obsahují návnadu, která přiláká myši a usmrtí je.

Nástrahy a návnady

Nástrahy jsou další účinnou metodou hubení myší. Jsou vyrobeny z jedu, který myši usmrtí. Nástrahy jsou bezpečné pro použití v domácnosti a jsou dostupné v různých formách, například jako granule, pasty nebo bloky.

Repelenty

Repelenty odpuzují myši pomocí pachu nebo zvuku. Jsou bezpečné pro použití v domácnosti a mohou být účinným způsobem, jak zabránit myším v tom, aby se dostaly do domu.

Profesionální přípravky na hubení

Profesionální přípravky na hubení myší jsou určeny pro použití odborníky. Obvykle jsou účinnější než běžně dostupné přípravky a jsou bezpečné pro použití v komerčních prostorách.

 

Jak vybrat přípravek na hubení myší?

Při výběru přípravku na hubení myší je třeba zvážit několik faktorů, například:

  • Typ myší, které chcete hubit: existují různé druhy myší, a každý druh vyžaduje jiný přístup k hubení.
  • Velikost místnosti, kde chcete myši hubit: pro velké prostory jsou potřeba silnější přípravky.
  • Množství myší, které chcete hubit: pokud je myší hodně, bude potřeba použít více přípravku.
  • Zdraví a bezpečnost: některé přípravky na hubení myší mohou být škodlivé pro děti a domácí zvířata.

Pokud si nejste jisti, jaký přípravek na hubení myší vybrat, obraťte se na nás! Rádi vám poradíme jak vybrat tu nejúčinnější a nejlepší návnadu na myš, krysu nebo potkana.

V této kategorii najdete:

  • Nástrahy a návnady na myši a potkany: Nabízíme širokou škálu nástrah a návnad, které jsou atraktivní pro potkany a myši. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby zajistily rychlou a účinnou kontrolu škůdců.

  • Pasti na myši a potkany: Pro ty, kteří preferují humane metody, máme v nabídce pasti, které umožňují bezpečné odchycení potkanů a myší, aniž by zvířata utrpěla.

  • Jedovaté přípravky: Pokud je problém s potkany a myšmi rozsáhlý, nabízíme profesionální jedovaté přípravky, které jsou efektivní při snižování populace těchto škůdců.

  • Ekologické alternativy: Pro ty, kteří preferují ekologičtější přístup, máme v nabídce přípravky založené na přírodních ingrediencích, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Naše cílem je poskytnout vám efektivní nástroje a řešení, abyste se mohli rychle a účinně zbavit nepříjemného problému s potkany a myšmi. Vaše spokojenost a pohodlí jsou pro nás prioritou, a proto se snažíme nabízet pouze osvědčené produkty od prověřených dodavatelů.

Co všechno zde můžete najít?

Hubení myší:

Hubení potkanů: