Osiva

Vítejte v naší rozsáhlé kategorii osiv, kde naleznete skvělý výběr semen pro vaši zahradu nebo pěstování rostlin. Jsme hrdi na to, že vám nabízíme vysokou kvalitu osiv, která jsou pečlivě vybrána a testována, aby zajistila vašemu zahradničení úspěch a radost.

Naše osiva jsou rozdělena do podkategorií, abyste snadno našli to, co hledáte. Nabízíme květinová semena pro ty, kteří milují pestrobarevné a okouzlující květiny, které oživí každý kout zahrady. Pro milovníky čerstvé zeleniny máme široký výběr zeleninových semen, díky nimž si můžete vychutnat výbornou úrodu svých oblíbených plodin.

#showmore#

Pokud máte rádi vlastní bylinky, naše bylinná semena jsou pro vás ideální volbou. Pěstování vlastních bylinek vám umožní obohatit vaření čerstvými ingrediencemi a vytvořit si malou zahradní lékárničku.

Pokud toužíte po zeleném a krásném trávníku, neměli byste opomenout naše trávníková semena, která vám pomohou vytvořit hustý a zdravý trávník pro vaše venkovní aktivity.

V naší kategorii osiv najdete také okrasná a exotická semena, která vám umožní vytvořit jedinečnou atmosféru ve vaší zahradě a přivést do ní něco zvláštního.

U každého osiva poskytujeme podrobné informace o výsevu, péči a potřebných podmínkách pro úspěšný růst. Sledujeme nejnovější zahradnické trendy a vybíráme osiva, která jsou vhodná pro začátečníky i pokročilé zahradníky.

Rozšiřte svou zahradu o pestrou paletu rostlin a začněte pěstovat své vlastní krásné a chutné plodiny. S našimi osivy a vaší zahradnickou vášní můžete dosáhnout úžasných výsledků. Připojte se k nám a začněte tvořit svou zahradu snů už dnes!

Nejprodávanější

Svazenka vratičolistá
 
od 49 Kč
(od 44 Kč bez DPH)
Aksamitník Ground Control osivo Bovram
 
od 559 Kč
(od 499 Kč bez DPH)
Ředkev Olejná Octopus
 
od 49 Kč
(od 44 Kč bez DPH)
3 položek celkem
Svazenka vratičolistá
BESTSELLER
Kód: 83774/100
Aksamitník Ground Control osivo Bovram Kód: 83780/30G
Ředkev Olejná Octopus
od 44 Kč bez DPH
od 49 Kč
Kód: 83777/100