Osiva a Sazečky

Vítejte v naší rozsáhlé kategorii osiv a sazenic, kde najdete vše, co potřebujete pro vaší zahradu nebo pěstování rostlin. Nabízíme široký výběr osiv a sazenic nejvyšší kvality, které jsou pečlivě vybrány a testovány, aby vám zajistily úspěšný a radostný růst rostlin.

V naší podkategorii "Osiva" najdete širokou paletu květinových, zeleninových, bylinných, trávníkových, obilných a okrasných semen, která jsou vhodná pro začátečníky i zkušené zahradníky. Věříme, že pestrobarevné květiny, chutné zeleniny a aromatické bylinky jsou neodmyslitelnou součástí každé zahrady.

#showmore#

Pokud preferujete jednodušší zahradničení, naše podkategorie "Sazenice" jsou tu pro vás. Nabízíme zeleninové, květinové, bylinné a ovocné sazenice, které vám ušetří čas a energii při výsadbě. Tyto sazenice jsou pečlivě vybrány a pěstovány, aby zajistily zdravý růst a bohaté plodiny.

Chápeme, že každý zahrádkář má své vlastní potřeby a preference, proto nabízíme také bio osiva a sazenice, které jsou šetrné k životnímu prostředí a neobsahují chemické látky. Pro ty, kteří touží po něčem unikátním, máme k dispozici neobvyklá a vzácná semena a sazenice, která vás nadchnou svou krásou a originalitou.

Abyste dosáhli maximálního úspěchu při pěstování, nabízíme také široký výběr příslušenství a doplňků, jako jsou hnojiva, substráty, závlahové systémy, postřikovače, secí stroje a přípravky na ochranu rostlin proti škůdcům a nemocem.
Díky našim radám na obsáhlém blogu a tipům se naučíte správně pěstovat a péči o vaše rostliny po celý rok.

Jsme tady, abychom vám pomohli vytvořit nádhernou, plodnou a zdravou zahradu. Ať už jste začátečník nebo zkušený zahradník, naše osiva a sazenice vám pomohou dosáhnout vašich zahradnických snů. Připojte se k nám a začněte pěstovat krásu a hojnost ve vaší zahradě ještě dnes!

Nejprodávanější

Svazenka vratičolistá
 
od 49 Kč
(od 43 Kč bez DPH)
Aksamitník Ground Control osivo Bovram
 
od 574 Kč
(od 499 Kč bez DPH)
Ředkev Olejná Octopus
 
od 49 Kč
(od 43 Kč bez DPH)
3 položek celkem
Svazenka vratičolistá
BESTSELLER
Kód: 83774/100
Aksamitník Ground Control osivo Bovram
Novinka
Kód: 83780/30G
Ředkev Olejná Octopus
od 43 Kč bez DPH
od 49 Kč
Kód: 83777/100