O nás

Internetový obchod www.BOVRAM.cz provozuje obchodní společnost PiPa holding s.r.o. která se ve svých začátcích zabývala převážně výhradním distributorstvím pokrokových olejů, maziv a aditiv britské, rodinné značky Millers Oils Ltd. ( www.PIPAS.cz ) 

Dnes zprostředkovává kompletní nabídku vybavení pro dílnu, autoservisy, pneuservisy, ruční, elektrické, AKU nářadí, kompresory, autodoplňky a mnoho dalšího pro servis, dílnu i zahradu.

Mezi portfolio produktů patří i vlastní značka průmyslových sprejů a lepidel WULKi®, která se neustále rozrůstá o další produkty. (www.WULKi.cz)

foto

 

Jsme přátelská společnost, působící na trhu od roku 2013. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, který se k nám rád vrátí a aby nakupování u nás byla vždy radost a ne zklamání. Snažíme se jednat na rovinu a slibovat jen to, co jsme skutečně schopni dodržet

 Mezi naše zákazníky patří nejen domácí kutilové a opraváři, živnostníci, automechanici, zámečnické dílny, autoservisy, garáže, ale také významné strojní, výrobní a dodavatelské společnosti, či školy nebo učiliště.

 


 

xxx020-512Dlouholeté zkušenosti
Online prodejem se zabýváme již od roku 2013. Jsme nadšenci, díky tomu vybíráme do prodeje jen kvalitní a prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout. Nejsme žádná prodejní "rychlokvaška", ale snažíme se být dlouholetý spolehlivý partner.


phone-call-active-512 Individuální přístup k zákazníkovi
Nechceme být "strojovými chrliči" zboží a každý rok jen plnit tabulky zisků za každou cenu. Naopak preferujeme osobní přístup, snažíme se poradit a jsme rádi za každou zpětnou vazbu, byť i negativní, což je pro nás investice do budoucna, která nám pomáhá vylepšit naše služby.
Jsme připraveni kdykoliv poradit či pomoci se správným výběrem vyhovujícího produktu.


mind_thoughts-512 Zboží přímo od výrobce
Garantujeme jasný původ zboží, které získáváme přímo od výrobce nebo importéra bez dalšího prostředníka, čímž můžeme nabídnout velmi atraktivní cenu a zároveň jistotu kvality značky. Díky těmto kvalitním službám jsme získali několik prestižních certifikátů autorizovaného prodejce.
Prodáním zboží naše služby nekončí!


mind_thoughts-512 Snadné reklamace
Když už se někdy stane, že se zboží výrobci nepovede, čemuž se bohužel nevyhnou ani nejlepší značky, není třeba podléhat panice. Stačí nás kontaktovat na email nebo telefon a domluvit se na postupu.
Nebo samozřejmě můžete zboží zaslat na naši adresu. :)


plastic_garbage_recycle_bag_waste_trash-512 Garance rychlého vrácení peněz za zboží
Pokud vám výrobek nevyhovuje, lze jej vrátit bez udání důvodů do 14 dnů od zakoupení.
V drtivé většině případů garantujeme vrácení peněz obratem ještě tentýž den, kdy zboží obdržíme zpět, ve výjimečných případech nejpozději do tří pracovních dnů.


checked_checkbox  Nákup bez registrace
Pro nákup na eshopu není nutná registrace. Zboží lze snadno nakoupit jen zadáním kontaktních údajů nutných pro doručení zboží.
Registraci necháváme na vašem uvážení, je dobrovolná a přináší výhody možnosti kontrolovat stav průběhu vyřízení objednávky. Samozřejmě při dalším nákupu není nutné již znovu zadávat osobní údaje.


checked_checkbox Bezpečnost nákupu
Veškerý datový provoz eshopu probíhá přes zabezpečené připojení SSL chráněné kryptografickými šifrovacími klíči vydané certifikační autoritou.
Kontrolu funkčnosti zabezpečeného přenosu zjistíte zobrazením zelené ikony zámku v levém horním rohu adresního řádku vašeho prohlížeče.