12 položek celkem
3D ultrazvukový plašič na kuny, lišek, myší a potkany DRAGON ULTRASONIC CH360 Kód: CH360
3D ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC B360 SMART Kód: 0294

Trápí vás kuny a hleddáte kvalitní a ověřené plašiče na kuny? S našimi ultrazvukovými plašiči a odpuzovači, vás už kuny a další zvířata nebudou trápit. Tyto inovativní zařízení využívají neškodné ultrazvukové vlny, které odrazují nepříjemnou přítomnost kune při zachování bezpečnosti a pohody vašich domácích mazlíčků.

Osvoboďte se od nežádoucích návštěv a začněte si užívat klidnějšího domova s naší širokou nabídkou ultrazvukových plašičů a odpuzovačů kun.

Vyberte si ultrazvukové plašiče a odpuzovače kun podle druhu vlastností:

#showmore#

Plašiče kun jsou vhodné nejen do volného prostoru, ale díky jejich frekvenci vytvořené tak, aby se mohla šířit i třeba v motorovém prostoru, jsou vhodné i jako plašiče kun do automobilů. Nabízíme Vám kvalitní a velice účinné plašiče na kuny DRAGON ULTRASONIC, které jsou jednoduché, ale také neuvěřitelně tiché. Plašič umístíte do prostoru, který potřebujete ochránit a podle vašeho typu ho zapojte do elektrické zásuvky nebo do něj vložte baterie.

S našimi plašiči a odpuzovači zvířat si užijte klidný prostor bez obtěžování a nepořádku, který zvířata často zanechávají za sebou. Zvolte ochranu přírodními metodami nebo technologickými inovacemi a získejte kontrolu nad svým prostředím. Prozkoumejte naši nabídku nyní a vytvořte si neproniknutelnou bariéru proti nežádoucím zvířecím hostům!

Chcete si usnadnit výběr? Vyzkoušejte náš filtr, kde si můžete vybrat mezi různými typy palšíčů (na myši, na hady nebo proti kunám a krtkům).

Popřípadě budeme rádi, pokud přidáte recenze, diskuze nebo zkušenosti s odpuzovači a plašiči zvěře. Můžete si také přečíst recenze na nejlepší a nejúčinější produkty. Jestliže navštívíte sekci BLOG, můžete se dočíst i jak si vyrobit plašič.

Produkty řazené dle hodnocení a recenzí uživatelů od nejlepšího najdete v plašiče a odpuzovače kun recenze, zkušenosti a testy

Potřebujete efektivní řešení, jak se zbavit kuny, ať už na půdě, ve střeše, v autě nebo dokonce v motoru? Představujeme vám jedinečný DRAGON ULTRASONIC plašič kun, který je zároveň revolučním 3D prostorovým ultrazvukovým odpuzovačem.

#showmore#

S tímto zařízením se nemusíte více trápit otázkou, jak se zbavit kuny. Jeho všestrannost zahrnuje ochranu v mnoha situacích, včetně použití jako plašič kun do auta (včetně motoru), plašič venkovní proti kunám a dokonce i plašič pro kuny ve střeše nebo i na půdě.

Tento ultrazvukový odpuzovač kun pracuje naprosto tichým způsobem a pro člověka i domácí zvířata. Jeho princip spočívá v generování ultrazvukového signálu, který drobným živočichům vadí, a tím je efektivně odhání. A aby se kuny na signál nezvykly a nevrátily se, plašič nepřetržitě mění frekvenci.

Ultrazvukový plašič kun můžete snadno umístit do prostoru, který chcete chránit. Je to tak jednoduché jako jeho zapojení do zásuvky nebo vložení baterií. Pokud máte otázky ohledně výběru správného plašiče proti kunám pro vaše konkrétní potřeby, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám pomohli.

Proti jakým zvířatům, se používají plašiče a odpuzovače?

Na trhu se můžete setkat s mnoha plašiči, které se "specializují" na plašení proti určitému druhu zvěře. Ať už se jedná například o plašiče ptactva, mezi které můžeme zařadit (volavky, holuby, vlaštovky, různé druhy dravců, špačky, vrabce ale i také kosy, komáry nebo i životu nebezpčené sršně).

Co ale dělat, pokud se vám na zahradě zabydlí nějaký druh hraboše? I s těmito problémy dokážeme pomoc a poradit, jelikož plašiče se používají také na odstrašení kuny, krtka, hrabošů, hlodavců, hryzců, zajíců i ježků.

V některých specializovaných obchodech můžete také zakoupit speciální odpuzovače na medvědy, divokou zvěř, prasta, žáby nebo i dokonce netopýry.

Které značky jsou ověřené a nejprodávanější na trhu?

Mezi kvalitní a profesionální značky patří:

 • Deramax
 • Dreamax profi
 • Arpalit
 • Vyplašto
 • Rovus
 • Sova
 • Bros Sonic
 • Antištěkač (určený především pro pejsky)
 • Arpalit
 • Isotronic
 • Agrobio

Dostupný druhy plašičů

Na našem trhů se můžete setkat s různými druhy plašičů.

Ať už se jedná o nejprodávanější a nejčastěji používaný elektrický nebo ultrazvukový plašič, můžete si také zakoupit plašič na baterie (do auta), na solární pohon nebo i plašič do zásuvky.

Někteří lidé vyhledávají domácí výrobu plašiče. V tomto případě pro některé druhy zvířat na odstrašení jsou vhodnou volbou (krtek, hraboš, pes, kočka), ale pokud vám i plašič vyrobený doma nefunguje jak má, doporučujeme vyzkoušet plašič 3D ultrazvukový (12 V), akustický nebo i přírodní.

Kam všude se dá umístit plašič?

Nejčastější umístění plašiče a odpuzovače je na půdu, do domu, nebo i na zahradu.

V další případech (především plašič na kuny) se umisťuje buď do auta nebo do motoru.

Lidé také vyhledávají účinné plašiče na zvěř venkovní, do stanu nebo i na balkon aby se dokázaly bráznit proti ptákům a dravcům.