Vodotěsný ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC C200

Kód: 0291
BESTSELLER
Značka: B-FARM
799 Kč / ks 660 Kč bez DPH
Skladem

 

  • Ultrazvukový odpuzovač kun a hlodavců s dosahem až 2000m2
  • Rozsah působnosti v úhlu 180°
  • Vybaven 2 membránovými reproduktory pro silnější výkon
  • Napájení pomocí 6V adaptéru
  • Nejoblíbenější plašič kun, myší, krys, potkanů a rejsků s výhodným poměrem cena/výkon
  • Kvalitně zpracovaný s vodotěsným krytem umožňujícím použití vnitřních i venkovních prostor
  • Magnetický držák umožňuje snadné uchycení na různé povrchy
  • Automatická změna kmitočtu pro zabránění zvykání škůdců na zvuk
  • Ultrazvukové signály jsou bezpečné pro lidi i domácí a hospodářská zvířata

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC C200

Odpuzovač Dragon Ultrasonic C200 je zařízení, které je určeno k plašení kun a hlodavců pomocí ultrazvukových signálů. Je bezpečný jak pro lidi, tak pro domácí zvířata. Tento odpuzovač je vhodný pro použití jak ve vnitřních, tak ve venkovních prostorách. Je vybaven odolným vodotěsným krytem, který mu umožňuje odolávat různým povětrnostním podmínkám. Lze ho snadno uchytit pomocí magnetického držáku. Odpuzovač kun má rozsah tónu v úhlu 180° a automaticky mění kmitočet, aby škůdci nezvykli na určitý zvukový signál. Má dosah až 2000 m2 a napájí se pomocí 6V adaptéru. Používá dva 50mm membránové reproduktory a má rozměry 80x120x25mm.

 
Které škůdce plašič odpuzuje

Tento odpuzovač je ideální pro odpuzování kun, myší, krys, potkanů a rejsků.

DRAGON ULTRASONIC


Oblasti využití plašiče

Využití odpuzovače je zcela běžnou formou ochrany vnitřních prostor jak pro byty, rodinné domy, garáže, podkroví, chalupy, sklepy, auta tak i pro průmyslové haly, sklady, dílny, restaurace, supermarkety apod. Díky odolnému vodotěsnému pouzdru, odolnému proti mechanickému poškození, slunečnímu záření, dešti, mrazu i větru, je odpuzovač vhodný i pro venkovní použití. Je ideální proti pronikání do míst kolem budov – zahrady, ovocné sady, dvory, parkoviště atd.

Odpuzovač je běžně využívanou formou ochrany vnitřních prostorů, jako jsou byty, rodinné domy, garáže, podkroví, chalupy, sklepy, auta, stejně jako průmyslové haly, sklady, dílny, restaurace, supermarkety a další. Díky svému odolnému vodotěsnému pouzdru je odpuzovač odolný proti mechanickému poškození, slunečnímu záření, dešti, mrazu a větru, což ho činí vhodným i pro venkovní použití. Je ideálním řešením pro ochranu okolí budov, jako jsou zahrady, ovocné sady, dvory, parkoviště a podobně, před pronikáním nežádoucí zvěře.

 

DRAGON ULTRASONIC C200 p2


Instalace

Odpuzovač Dragon Ultrasonic C200 je vybaven silným magnetem, který umožňuje snadné, rychlé a bezpečné připevnění na téměř jakýkoliv povrch. Stačí najít kousek kovového povrchu, například potrubí, zábradlí, okap, kovový parapet, střešní konstrukce, topení apod., a odpuzovač můžete ihned připevnit bez nutnosti jakékoli montáže. Pokud v ošetřovaném prostoru není žádný kovový povrch, na který byste odpuzovač mohli umístit, můžete využít speciálního kovového přívěšku, který je součástí balení. Přívěšek jednoduše přišroubujete na požadované místo a na něj následně pomocí magnetu připevníte odpuzovač. Tím získáte snadnou a praktickou instalaci bez zdlouhavého procesu.

 

DRAGON ULTRASONIC C200 p3


Způsob napájení

Odpuzovač je napájen pomocí 6V adaptéru, který je součástí balení. Stačí jednoduše zapojit adaptér do elektrické sítě a poté můžete ovládat provoz odpuzovače podle svých potřeb. Na boční straně zařízení se nachází přepínač, kterým můžete zapnout a vypnout odpuzovač nebo upravit jeho nastavení. Tím získáte kontrolu nad fungováním a účinností odpuzovače v souladu s vašimi individuálními požadavky.

DRAGON ULTRASONIC C200 p1

 
Jak plašič funguje

Odpuzovač generuje ultrazvukové signály, které jsou nepříjemné pro kuny a hlodavce, a to způsobuje, že se po krátké době přestanou zdržovat na chráněných místech. Zařízení vydává zvuky s proměnnou frekvencí, které se pohybují od zcela neslyšitelného po lehký až pisklavý tón. Tato automatická změna frekvence zabraňuje zvykání škůdců na zvuk a jejich návratu. Ultrazvukový signál se dobře odráží od pevných povrchů, což zvyšuje jeho dosah. Tento odpuzovač je vybaven dvěma silnými membránovými reproduktory, které jsou mnohem účinnější než kovové reproduktory. Má účinný dosah až 2000 m2 ve vnitřních prostorech a až 25 m v rozsahu 180° ve venkovních prostorech.


Bezpečnost

Odpuzovač Dragon Ultrasonic C200 vydává ultrazvukové signály, které jsou pro lidské ucho zcela bezpečné. Jeho použití je neškodné pro lidi, stejně jako pro domácí a hospodářská zvířata. Nicméně, v případě chovných myší, křečků nebo morčat, může být ultrazvukový signál nepříjemný a proto není vhodné tato zvířata udržovat v prostoru, kde je odpuzovač používán. Tím se zamezí nepohodlí nebo stresu pro tato citlivější zvířata. Odpuzovač je tak šetrnou alternativou k používání jedů a chemikálií při ochraně proti škůdcům.


Návod k použití ke stažení:
Vodotěsný ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC C200

Doplňkové parametry

Kategorie: Ultrazvukové plašiče na kuny
Hmotnost: 0.4 kg
Cílová skupina škůdců:: kuny a hlodavci ( myši, potkani, rejsci )
Vliv na člověka:: žádný
Vliv na domácí zvířata:: žádný, s výjimkou chovných myší, křečků, morčat apod.
Umístění:: ve vnitřních i venkovních prostorech
Pracovní teplota:: - 30°C až + 70°C
Efektivní rozsah:: až 2000 m2 v prostoru bez překážek
Rozsah tónu:: v úhlu 180°
Reproduktory:: 2 x 50 mm membránové reproduktory
Napájení:: přes 6V adaptér v balení
Rozměry:: 80 x 120 x 25 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: