ECHO Japan

Japonská společnost YAMABIKO Corporation, známá pod značkou ECHO, je jedním z předních světových výrobců zahradní a lesnické techniky. V jejím portfoliu najdeme širokou škálu produktů, včetně řetězových pil.

Společnost ECHO byla založena v roce 1950 a od té doby se zaměřuje na vývoj a výrobu vysoce kvalitních a spolehlivých nástrojů. Řetězové pily ECHO jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a využívají nejmodernější technologie. Díky tomu se těší vysoké oblibě u profesionálů i hobby uživatelů.

#showmore#

1) Výhody řetězových pil ECHO

Řetězové pily ECHO nabízejí řadu výhod, mezi které patří:

  • Vysoký výkon: Motory ECHO jsou vyráběny s důrazem na maximální výkon a účinnost. Díky tomu jsou řetězové pily ECHO schopny zvládnout i náročné úkoly.
  • Dlouhá životnost: Řetězové pily ECHO jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a využívají nejmodernější technologie. Díky tomu mají dlouhou životnost a vyžadují minimální údržbu.
  • Bezpečná manipulace: Řetězové pily ECHO jsou vybaveny řadou bezpečnostních prvků, které zajišťují bezpečnou manipulaci.

2) Typy řetězových pil ECHO

Společnost ECHO nabízí širokou škálu řetězových pil, které jsou určeny pro různé účely. V nabídce najdeme řetězové pily pro hobby použití, profesionální řetězové pily, řetězové pily pro lesní práce a řetězové pily pro zemědělství.

3) Hobby řetězové pily ECHO

Hobby řetězové pily ECHO jsou určeny pro běžné použití v domácnosti nebo na zahradě. Jsou lehké, snadno se ovládají a mají nízkou pořizovací cenu.

4) Profesionální řetězové pily ECHO

Profesionální řetězové pily ECHO jsou určeny pro náročné použití v lesnictví nebo stavebnictví. Jsou výkonné, spolehlivé a mají dlouhou životnost.

5) Řetězové pily ECHO pro lesní práce

Řetězové pily ECHO pro lesní práce jsou určeny pro těžbu dřeva. Jsou vybaveny výkonnými motory a mají robustní konstrukci.

6) Řetězové pily ECHO pro zemědělství

Řetězové pily ECHO pro zemědělství jsou určeny pro kácení stromů a keřů v zemědělských podnicích. Jsou lehké a snadno se ovládají.

4 položek celkem
Motorová řetězová pila ECHO CS 7310SX
21 314 Kč bez DPH
25 790 Kč
Kód: CS-7310SX
Motorová řetězová pila ECHO CS 590 45cm
15 281 Kč bez DPH
18 490 Kč
Kód: 12448254
Motorová řetězová pila ECHO CS 310ES
5 533 Kč bez DPH
6 695 Kč
Kód: 11450201
Motorová řetězová pila ECHO CS 501SX Bovram
Tip
15 698 Kč bez DPH
18 995 Kč
Kód: 15459200

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem