Kontaktní insekticid proti mouchám | Schopf Fly Select Final | 400g

Kód: 302224
780 Kč / ks 645 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Granulovaná nástraha na hubení much obsahující vábící látku.
✅ Může být použitý i v obsazených stájích
✅ Působí i na rezistentní kmeny much
✅ Dlouhodobý účinek až po dobu 4 týdnů
✅ Obsahuje navíc i hořkou látku, která zabraňuje náhodnému požití necílovými druhy jako jsou domácí mazlíčci anebo děti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontaktní insekticid proti mouchám | Schopf Fly Select Final | 400g

Fly select FINAL of firmy Schopf je granulovaná nástraha žluté barvy na bázi Imidaclopridu který má velmi dobrý hubicí účinek na dospělé mouchy a patří do skupiny Neo-nicotinoidů. Působí na centrální nervový systém hmyzu a způsobuje poruchy přenosu nervových impulzů. Přípravek
lze použít jak v interiéru tak i v exteriéru jako například v obsazených stájích hovězího dobytka, prasat nebo nosných slepic, chovatelských zařízení, v dojírnách, na jatkách, na zahradě, na zelených plochách ve městech, v průmyslových závodech, v provozovnách,  v domácnosti atd.

Speciální složení účinných látek a obsažená vábicí látka (Z)-9-trikosene zajišťují spolehlivý účinek výrobku.
Přípravek lze použít jako návnadu nebo i formou nátěru nebo postřiku.
 
Vlastnosti:
Granulovaná nástraha na hubení much obsahující vábící látku.
✅ Může být použitý i v obsazených stájích
✅ Působí i na rezistentní kmeny much
✅ Dlouhodobý účinek až po dobu 4 týdnů
✅ Obsahuje navíc i hořkou látku, která zabraňuje náhodnému požití necílovými druhy jako jsou domácí mazlíčci anebo děti.
 
Cílový organismus:
Proti létajícímu hmyzu zejména mouchám (Musca domestica).
 
Oblast použití:
Fly select FINAL lze použít jak v interiéru tak i v exteriéru jako například v obsazených stájích hovězího dobytka, prasat, koňů nebo nosných slepic, chovatelských zařízení, v dojírnách, na jatkách, na zahradě, na zelených plochách ve městech, v průmyslových závodech, v provozovnách, v domácnosti atd.
 
Návod k použití:
 
Aplikace
Použití formou návnady:
Nasypte 20g Fly select FINAL na papírové, kovové nebo plastové talíře nebo misky o průměru cca. 20-30 centimetrů a umístěte je rovnoměrně na na místa oblíbeného výskytu much (v blízkosti oken, dveří, hnůj, na parapety, atd.) která však nejsou přístupná zvířatům. Umístění vícero návnad napomáhá docílení vyššího účinku. Doporučujeme 1 návnadu á 20g na 10m2. Zkontrolujte návnady každé 2 až 3 dny na znečištění. V případě, že návnada je nečistá, nahraďte ji čerstvou návnadu.
 
Aplikační spotřeba:
  • 200g Fly select FINAL je dostačující na plochu 100 m2.
  • 400g Fly select FINAL je dostačující na plochu 200 m2.
Použití formou nátěru:
Nátěr se v praxi zvlášť dobře osvědčil. Rozpusťte 200g granulátu v 150ml teplé vodě a nechte roztok odstát po dobu 20 minut. Poté roztok znovu zamíchejte. Aplikujte hotový nátěr pomocí štětce na místa častého výskytu much – na okna, dveře, sloupy atd. která však nejsou přístupná zvířatům.
 
Aplikační spotřeba:
  • 200g Fly select FINAL + 150ml vody = dostačující na plochu 100 m2.
  • 400g Fly select FINAL + 300ml vody = dostačující na plochu 200 m2.
Poznámka: v oblasti 100m2 aplikujte nátěr na přibližně 20 „bodů“ (ve velikosti asi 10x30cm) na místa častého výskytu much – na okna, dveře, sloupy atd. která však nejsou přístupná zvířatům.
 
Použití formou postřiku:
Rozpusťte 100g granulátu v 100ml teplé vodě a nechte roztok odstát po dobu 20 minut. Poté roztok znovu zamíchejte. Aplikujte hotový roztok pomocí zádového postřikovače na místa častého výskytu much – na okna, dveře, sloupy atd. která však nejsou přístupná zvířatům.
 
Aplikační spotřeba:
  • 100g Fly select FINAL + 100ml vody = dostačující na plochu 100 m2.
  • 200g Fly select FINAL + 200ml vody = dostačující na plochu 200 m2.
  • 400g Fly select FINAL + 400ml vody = dostačující na plochu 400 m2.
Upozornění: Spotřebujte připravený roztok během 7-8 hodin. Přípravek může zanechat skvrny díky své žluté barvě. Povrchy, které nemají být ošetřeny, před aplikací zakryjte. Přípravek se nesmí použít na potraviny, krmiva nebo jako repelent pro zvířata. Výrobce neodpovídá za škody vzniklé na základě neodborného, předpisům neodpovídajícího skladování a použití přípravku. Připravený roztok spotřebujte ihned.
fly select a fly tomb
Důležitá a praktická informace:
Při zvýšené tvorbě prachu opakujte aplikaci po 4 týdnech. Mouchy se po čase stanou rezistentní proti účinné látce. Proto je nutné čas od času vyměnit přípravek resp. účinnou látku tak, aby se zabránilo vzniku rezistence a docílilo maximálního účinku produktu! Proto doporučujeme přípravky LD 100 A, LD 100 B, LD 100 G nebo Killtec agro plus. Dospělé mouchy tvoří jen 20% celkové populace. Proto je důležité hubit i muší larvy! Proto doporučujeme přípravky Fly tomb 4GR nebo Cyracid 2.0.
 
Účinná látka: 5g/kg Imidacloprid
 
Další obsažené látky: vábící látka (sex attractant): z-9-tricosene, cukr
 
Balení: 400g

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení a odpuzování much
Produkt: Přípravky, Postřiky
Umístění: Venkovní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: