Koncentrát k hubení much | Schopf LD 100I | 500g Postřikový a nanášecí koncentrát proti stájovým mouchám - granulát

Kód: 302052
1 400 Kč / ks 1 157 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Postřikový a nanášecí koncentrát proti stájovým mouchám | granulát

 Dlouhodobý účinek až po dobu 4 týdnů
 Po příjmu se vykazuje rychlý nástup účinku
 Nejsou známé rezistence
 Bezbarvý - nezanechává zbarvení
 Bez zápachu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncentrát k hubení much | Schopf LD 100I | 500g

Postřikový a nanášecí koncentrát proti stájovým mouchám | Granulát

• dlouhodobý účinek až po dobu 4 týdnů
• po příjmu se vykazuje rychlý nástup účinku
• nejsou známé rezistence
• bezbarvý - nezanechává zbarvení
• bez zápachu
 

Vlastonosti:
LD 100 I je granulovaný koncentrát na bázi Imidaclopridu který má velmi dobrý hubicí účinek na dospělé mouchy a patří do skupiny Neo-nicotinoidů. Působí na centrální nervový systém hmyzu a způsobuje poruchy přenosu nervových impulzů. LD 100 I se vyznačuje svým okamžitým účinkem proti různému létajícímu hmyzu ve stáji hovězího dobytka, prasat, nosných slepic, ve skladech a dalších chovných zařízení. Cíleným použitím na místa častého výskytu much, a to formou postřiku nebo nátěru, působí LD 100 I až po dobu 4 týdnů.

Cílový organismus:
Dospělé mouchy a jiný létající hmyz (Musca domestica, Drosophilidae, atd.)

Oblast použití:
do stáje hovězího dobytka, prasat, nosných slepic, koňské stáje, na jatka, do skladů a další chovné zařízení

Návod k použití:

Aplikace

Použití formou postřiku:
Rozpusťte 500g LD 100 I v 4 litrech vody. Roztok aplikujte pomocí zádového rozprašovače nebo standardního postřikového aplikátoru na čistá, suchá a plochá místa tak, aby je později nemohla olizovat zvířata. Aplikujte na zdi, parapety, dveřní rámy, sloupy a další plochy kde se mouchy nejvíce zdržují. Více malých ošetření ploch jsou účinnější než jedna velká ošetřená plocha. V případě potřeby opakujte aplikaci po 4-6 týdnech.

Aplikační spotřeba:
LD 100 I (500g) + 4 litry vody = dostačující na plochu do 100m²

Použití formou nátěru:

Rozpusťte 250g LD 100 I v 250ml vody. Roztok nanášejte pomocí štětce na čistá, suchá a plochá místa tak, aby je později nemohla olizovat zvířata. Aplikujte na zdi, parapety, dveřní rámy, sloupy a další plochy kde se mouchy nejvíce zdržují. Více malých ošetření ploch jsou účinnější než jedna velká ošetřená plocha. V případě potřeby opakujte aplikaci po 4-6 týdnech.

Aplikační spotřeba:
LD 100 I (250g) + 250ml vody = dostačující na plochu do 100m²

Pozor:
Nepoužívejte ve stájích s nemocnými nebo čerstvě narozenými zvířaty. Během použití a v dalších 24 hodinách po použití zajistěte dostatečné větrání stáje. Přípravek kdykoli můžete odstranit pomocí vody a mýdla. Povrchy, které nemají být ošetřeny, před aplikací zakryjte. Přípravek se nesmí použít na potraviny, krmiva nebo jako repelent pro zvířata. Výrobce neodpovídá za škody vzniklé na základě neodborného, předpisům neodpovídajícího skladování a použití přípravku. Připravený roztok spotřebujte ihned.

Důležitá a praktická informace:
Aplikujte LD 100 I na začátku sezóny než se mouchy stačí rozmnožit. Při zvýšené tvorbě prachu opakujte aplikaci po 4 týdnech. Mouchy se po čase stanou rezistentní proti učinné látce. Proto je nutné čas od času vyměnit přípravek resp. učinnou látku tak, aby se zabránilo vzniku rezistence a docílilo maximálního učinku produktu! Proto doporučujeme přípravky LD 100 A, LD 100 B, LD 100 G nebo Killtec agro plus. Dospělé mouchy tvoří jen 20% celkové populace. Proto je důležité hubit i muší larvy! Proto doporučujeme přípravky Fly tomb 4GR nebo Cyracid 2.0.

Čištění přístrojů:
Postřikovač nebo kbelík a štětec umyjte v malém množství vody a jaru. Kontaminovanou vodu a prázdné obaly odevzdejte do sběru k recyklaci.

Účinná látka:
100g/kg Imidacloprid, Z-9-Tricosene

Balení:
500g

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení a odpuzování much
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: