Roztok s rozprašovačem k hubení mravenců DR.STÄHLER AMEISEN-EX SPRAY, 500ml

Kód: 0380
259 Kč / ks 214 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Skvělým řešením pro likvidaci mravenců a dalšího lezoucího hmyzu je tento rozprašovač, který je připraven k použití a má téměř okamžitý účinek. Obsah balení činí 500 ml. Jestliže hledáte účinný produkt pro eliminaci mravenců a jiného lezoucího hmyzu, pak je tento přípravek ideální volbou. Stačí ho aplikovat postřikem na místa s častým výskytem mravenců. Kombinace účinných látek (Permethrin, Tetramethrin, Gerianol) zaručuje dlouhodobou ochranu ošetřených oblastí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roztok s rozprašovačem k hubení mravenců DR.STÄHLER AMEISEN-EX SPRAY, 500 ml

Pokud hledáte efektivní způsob, jak se zbavit mravenců a dalšího lezoucího hmyzu, máme pro vás skvělý produkt. Tento přípravek je k dispozici v lahvičce o objemu 500 ml, připraveném k okamžitému použití. Lze jej aplikovat formou postřiku na místa, kde se často vyskytují, a jeho účinek je prakticky bezprostřední. Klíčovými účinnými složkami jsou Permethrin, Tetramethrin a Gerianol.


Cílový organismus
Hubení mravenců a dalšího lezoucího hmyzu.

Oblast použití

Tento přípravek je vhodný pro použití v domácnostech, na zahradách i na farmách.

Příprava
Tento přípravek je k dispozici v balení o objemu 500 mililitrů ve formě tekutého roztoku, který je připraven k okamžitému použití.

Aplikace
Aplikujte tento přípravek formou postřiku v tenké vrstvě na oblasti, kde se shromažďují mravenci a další lezoucí hmyz, tj. na všechny cestičky, štěrbiny a úkryty. Doporučená aplikační spotřeba je přibližně 5 gramů na metr čtvereční, což odpovídá přibližně 10 stisknutím sprejového aplikátoru.

Účinnost
Po aplikaci tohoto přípravku k hubení mravenců a dalšího lezoucího hmyzu se projevuje téměř okamžitý účinek, který zůstává účinný i dlouhodobě. Pokud by bylo potřeba, připravený roztok lze jednoduše odstranit pomocí vody a vhodného mycího prostředku.

Doporučení pro Vás

DŮLEŽITÉ! Tento přípravek nesmí být používán na potraviny, zvířata, podestýlku, krmivo včetně krmítek a napáječek! Ujistěte se, že všechny povrchy, které nesmí být ošetřeny, budou řádně zakryty. Tento přípravek je určený pouze k hubení hmyzu v souladu s návodem k použití.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na hubení mravenců
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: