Kartáče na nitě

Představujeme Vám naši speciální kategorii příslušenství, kde nabízíme kartáče na nitě pro křovinořezy. Tyto vysoce kvalitní kartáče jsou ideální řešení pro udržení vašich venkovních prostor čistých.. Díky robustní konstrukci a odolným materiálům zajišťují naše kartáče na nitě dlouhou životnost a spolehlivou funkčnost při každém použití.

Náš sortiment kartáčů na nitě je navržen tak, aby poskytoval maximální efektivitu při odstraňování nežádoucího porostu, ať už jde o silné plevele, dřeviny nebo zarostlé trávníky. Ergonomický design a snadná montáž zajišťují, že naše kartáče snadno připevníte na vaše křovinořezy, čímž získáte silného pomocníka pro udržení vašeho pozemku v bezvadném stavu.

Nejprodávanější

Kartáč na nitě průměr 3
 
1 206 Kč
(997 Kč bez DPH)
Kartáč na nitě průměr
 
1 765 Kč
(1 459 Kč bez DPH)
2 položek celkem
Kartáč na nitě průměr 3
997 Kč bez DPH
1 206 Kč
Kód: 13290491
Kartáč na nitě průměr
1 459 Kč bez DPH
1 765 Kč
Kód: 13290490

Výkonné, důkladné a šetrné čištění. Na spáry a citlivé omítky.
Kartáčová hlava kartáče na vedení je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku a lze ji namontovat na všechny křovinořezy s běžným držákem čepele.
Montáž vedení bez demontáže byla vyvinuta jako inovativní aplikační pomůcka. Enormní odstředivá hmota závitů má za následek vysoký výkon a tím i zvýšenou účinnost. To umožňuje rychlé a zároveň šetrné čištění všech zpevněných ploch, jako jsou obrubníky atp.