Krmivo a výživové doplňky pro telata

Kategorie produktů krmiva a výživových doplňků pro telata zahrnuje široký sortiment výrobků, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální výživu a podporovaly zdravý růst a vývoj mladých telat. Tato kategorie zahrnuje jak krmiva, která tvoří základní stravu pro telata, tak i různé doplňky stravy, které slouží k posílení jejich výživy a podpůrnému účinku na jejich zdraví.

V této kategorii produktů můžete najít následující:

#ShowMore#

  1. Telatní krmné směsi: Telatní krmné směsi jsou vysoce kvalitní krmiva speciálně vyvinutá pro potřeby růstu a vývoje telat. Tyto směsi obvykle obsahují optimální poměr bílkovin, sacharidů, tuků, vitamínů a minerálů nezbytných pro správný vývoj kostí, svalů a vnitřních orgánů telat.

  2. Seno: Seno je tradičním zdrojem vlákniny a hrubé krmné hmoty pro telata. Poskytuje jim potřebný žvýkací podnět a podporuje správnou funkci jejich trávicího systému. Seno by mělo být kvalitní, čerstvé a čisté.

  3. Siláž: Siláž je fermentované krmivo z travních plodin, které se používá jako zdroj vlákniny, energie a nutričních látek pro telata. Siláž je obvykle bohatá na vitamíny a minerály a může být důležitou součástí stravy pro mladá telata.

  4. Mléko a náhrady mléka: Pro mladá tele, která nejsou kojena matkou, jsou k dispozici různé druhy mléka a náhrad mléka. Tyto produkty jsou formulovány tak, aby poskytovaly nezbytné živiny a energii pro růst a vývoj telat. Důležité je vybrat vhodný typ mléka nebo náhrady mléka odpovídající věku a potřebám těla telat.

  5. Výživové doplňky: Kromě základních krmiv mohou být telata doplňována různými výživovými doplňky. Patří sem například vitamíny, minerály, probiotika nebo doplňky pro podporu imunitního systému a trávicího zdraví telat.

Při výběru krmiva a výživových doplňků pro telata je důležité zvážit jejich věk, výživové potřeby, zdravotní stav a doporučení veterináře nebo odborníka na chov dobytka. Správná výživa je klíčová pro zdravý a prosperující růst mladých telat.

Nejprodávanější

Mléčná náhražka pro telata Kaliber Milk De heus 20kg
 
1 550 Kč
(1 348 Kč bez DPH)
Dietní doplňkové krmivo DIARRH´- STOP pro telata a selata - 1 kg
 
541 Kč
(470 Kč bez DPH)
Krmná směs pro telata | Energys Kaliber Starter | 25kg
 
450 Kč
(391 Kč bez DPH)
MAX'IM mlezivo pro telata, jehňata a kůzlata 100g
 
210 Kč
(183 Kč bez DPH)
4 položek celkem
Mléčná náhražka pro telata Kaliber Milk De heus 20kg
1 348 Kč bez DPH
1 550 Kč
Kód: 21980-20
Dietní doplňkové krmivo DIARRH´- STOP pro telata a selata - 1 kg Kód: K28883
Krmná směs pro telata | Energys Kaliber Starter | 25kg
391 Kč bez DPH
450 Kč
Kód: 2250-25
MAX'IM mlezivo pro telata, jehňata a kůzlata 100g
183 Kč bez DPH
210 Kč
Kód: K415