Mazací tuk WULKi 400ml

Kód: 100110
189 Kč / ks 156 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Mazací tuk od WULKi zaručuje dlouhodobou funkčnost díky vysoké mazací vlastnosti. Víceúčelový, transparentní mazací tuk od WULKi má vysokou kapilární účinností. Dlouhodobě odolává působení vody a zamezuje korozi. Mazací tuk je teplotně stálý při teplotách v rozmezí od - 40°C až krátkodobě po + 150°C. Razantně snižuje náklady na údržbu.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Mazací tuk WULKi - 400mlMazací tuk od WULKi zaručuje dlouhodobou funkčnost díky vysoké mazací vlastnosti. Víceúčelový, transparentní mazací tuk od WULKi má vysokou kapilární účinností. Dlouhodobě odolává působení vody a zamezuje korozi. Mazací tuk je teplotně stálý při teplotách v rozmezí od - 40°C až krátkodobě po + 150°C. Razantně snižuje náklady na údržbu.

 

 Rozsah použití:

  • Mazání silně zatížených kluzných, válečkových a kuličkových ložisek, hřídelí a vedení
  • Uplatnění v průmyslu, lodní dopravě a výrobě dopravních prostředků
  • Perfektně se hodí k mazání pólů baterií
  • Mazání ozubených kol a ozubených hřídelí, řetězů, lan, otevřených pohonů a táhel
  • Bezproblémové použití pro dlouhodobé mazání

 

 

Návod k použití:
Povrchy určené k povrchové úpravě zbavte nečistot, rzi a mastnoty. Použijte k očištění vhodný čisticí přípravek WULKi. Před použitím nádobu s aerosolem intenzivně protřepejte po dobu 2 minut. Proveďte pokusný nástřik a následně aplikujte ze vzdálenosti 20-30 cm. Po použití sprej otočte a vystříkejte, dokud nebude unikat pouze hnací plyn. Před použitím důkladně prostudujte technický list, který obsahuje detailní návod k použití a bezpečnostní list s informacemi o bezpečném nakládání s výrobkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mazání
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: