Mazací tuk WULKi 400ml

Kód: 100110
248 Kč –24 %
Mazací tuk WULKi 400ml
248 Kč –24 % 189 Kč / ks 156 Kč bez DPH
Skladem

Mazací tuk od WULKi zaručuje dlouhodobou funkčnost díky vysoké mazací vlastnosti. Víceúčelový, transparentní mazací tuk od WULKi má vysokou kapilární účinností. Dlouhodobě odolává působení vody a zamezuje korozi. Mazací tuk je teplotně stálý při teplotách v rozmezí od - 40°C až krátkodobě po + 150°C. Razantně snižuje náklady na údržbu.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Mazací tuk WULKi - 400mlMazací tuk od WULKi zaručuje dlouhodobou funkčnost díky vysoké mazací vlastnosti. Víceúčelový, transparentní mazací tuk od WULKi má vysokou kapilární účinností. Dlouhodobě odolává působení vody a zamezuje korozi. Mazací tuk je teplotně stálý při teplotách v rozmezí od - 40°C až krátkodobě po + 150°C. Razantně snižuje náklady na údržbu.

 

 Rozsah použití:

  • Mazání silně zatížených kluzných, válečkových a kuličkových ložisek, hřídelí a vedení
  • Uplatnění v průmyslu, lodní dopravě a výrobě dopravních prostředků
  • Perfektně se hodí k mazání pólů baterií
  • Mazání ozubených kol a ozubených hřídelí, řetězů, lan, otevřených pohonů a táhel
  • Bezproblémové použití pro dlouhodobé mazání

 

 

Návod k použití:
Povrchy určené k povrchové úpravě zbavte nečistot, rzi a mastnoty. Použijte k očištění vhodný čisticí přípravek WULKi. Před použitím nádobu s aerosolem intenzivně protřepejte po dobu 2 minut. Proveďte pokusný nástřik a následně aplikujte ze vzdálenosti 20-30 cm. Po použití sprej otočte a vystříkejte, dokud nebude unikat pouze hnací plyn. Před použitím důkladně prostudujte technický list, který obsahuje detailní návod k použití a bezpečnostní list s informacemi o bezpečném nakládání s výrobkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mazání
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: