Silikonové mazivo WULKi 400ml

Kód: 100102
167 Kč / ks 138 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Silikonové mazivo WULKi slouží k ochraně plastů, pryží, dřeva a dalších materiálů. Díky svým vlastnostem zamezuje nežádoucímu spojení materiálů. Neobsahuje žádnou mastnou složku. Silikonové mazivo izoluje, chrání a pečuje o díly z plastické hmoty, kovu či gumyMažeaniž by zanechával skvrny a stopy po použití. Vytváří čistý, netvrdnoucí, kluzný film. Odpuzuje vodu a je antistatický.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silikonové mazivo WULKi 400mlSilikonové mazivo WULKi - 400ml

 

Silikonové mazivo WULKi slouží k ochraně plastů, pryží, dřeva a dalších materiálů. Díky svým vlastnostem zamezuje nežádoucímu spojení materiálů. Neobsahuje žádnou mastnou složku. Silikonové mazivo má široký rozsah použití v papírenství a dřevozpracujícím průmyslu zabraňuje ulpívání zbytků lepidel na lisech a vodících lištách. Při ošetření řezacích nožů, hran a nástrojů lze dosáhnout lehkých, čistých řezů. U dopravní techniky zabraňuj zachycení nákladu na dopravním pásu, kanálech, kluznicích. Silikonové mazivo izoluje, chrání a pečuje o díly z plastické hmoty, kovu či gumy. Dobře vykazuje kluzný účinek. Maže, aniž by zanechával skvrny a stopy po použití. Vytváří čistý, netvrdnoucí, kluzný film. Vhodný pro ošetřování povrchů. Vykazuje vysokou teplotní stálost. Chrání před oxidací. Vykazuje dobrý měrný odpor. Odpuzuje vodu a je antistatický.

 

  Rozsah použití:

  • Chrání kontakty elektrických přístrojů před zašpiněním
  • Ošetřené gumové díly nekřehnou, nemrznou a nelepí se k sobě
  • Umělohmotné díly získají pěkný lesk
  • Po ošetření tímto sprejem se posuvné střechy, vodící drážky sedaček a válce bezpečnostních pásů, budou hladce posouvat
  • Skřípající a drhnoucí díly budou po ošetření opět hladce fungovat
  • Vynikající prostředek k oddělování materiálů při odlévání do forem a tlakovém lití
  • Vhodný jako pomocný prostředek při propojování hadic.

 

Návod k použití:
Ošetřované plochy zbavte nečistot, rzi a mastnoty. K tomu použijte příslušný WULKi sprej. Před použitím nádobu s aerosolem intenzivně protřepejte po dobu 2minut. Proveďte pokusný nástřik a aplikujte sprej ze vzdálenosti 20-30cm. Rozetřete měkkým hadrem. Před použitím důkladně prostudujte technický list, který obsahuje detailní návod k použití a bezpečnostní list s informacemi o bezpečném nakládání s výrobkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mazání
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: