Nejlepší a nejprodávanější plašiče a odpuzovače zvěře

Objevte naši přední kategorii plašičů zvěře, která zahrnuje nejúčinnější a nejžádanější produkty na trhu. V naší nabídce najdete různé typy plašičů, od ultrazvukových přístrojů po optické odstrašovače, které jsou navrženy tak, aby účinně chránily váš majetek před nežádoucími návštěvníky jako jsou srnky, divoká prasata, nebo dokonce ptáci. 

Nejprodávanější

14 položek celkem
3D ultrazvukový plašič na kuny, lišek, myší a potkany DRAGON ULTRASONIC CH360 Kód: CH360
Odpuzovač krtků, hadů a hrabošů MOTOR VIBRASONIC M6 Kód: 0339
3D ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC B360 SMART Kód: B360
BROS Solární odpuzovač krtků
398 Kč bez DPH
482 Kč
Kód: 5616

Naše produkty jsou vybírány na základě zákaznických recenzí a prodejních úspěchů, což znamená, že si zde vyberete plašič, který je osvědčený a spolehlivý. Ať už potřebujete ochránit vaši zahradu, sad, nebo pole, máme pro vás ideální řešení. Procházejte naše bestsellery a zjistěte, proč jsou tyto plašiče zvěře favority mezi zákazníky, kteří chtějí udržet svůj venkovský život v harmonii a bez nepříjemných překvapení.

#showmore#

S našimi plašiči a odpuzovači zvířat si užijte klidný prostor bez obtěžování a nepořádku, který zvířata často zanechávají za sebou. Zvolte ochranu přírodními metodami nebo technologickými inovacemi a získejte kontrolu nad svým prostředím. Prozkoumejte naši nabídku nyní a vytvořte si neproniknutelnou bariéru proti nežádoucím zvířecím hostům!

Chcete si usnadnit výběr? Vyzkoušejte náš filtr, kde si můžete vybrat mezi různými typy palšíčů (na myši, na hady nebo proti kunám a krtkům).

Popřípadě budeme rádi, pokud přidáte recenze, diskuze nebo zkušenosti s odpuzovači a plašiči zvěře. Můžete si také přečíst recenze na nejlepší a nejúčinější produkty. Jestliže navštívíte sekci BLOG, můžete se dočíst i jak si vyrobit plašič.

Proti jakým zvířatům, se používají plašiče a odpuzovače?

Na trhu se můžete setkat s mnoha plašiči, které se "specializují" na plašení proti určitému druhu zvěře. Ať už se jedná například o plašiče ptactva, mezi které můžeme zařadit (volavky, holuby, vlaštovky, různé druhy dravců, špačky, vrabce ale i také kosy, komáry nebo i životu nebezpčené sršně).

Co ale dělat, pokud se vám na zahradě zabydlí nějaký druh hraboše? I s těmito problémy dokážeme pomoc a poradit, jelikož plašiče se používají také na odstrašení kuny, krtka, hrabošů, hlodavců, hryzců, zajíců i ježků.

V některých specializovaných obchodech můžete také zakoupit speciální odpuzovače na medvědy, divokou zvěř, prasta, žáby nebo i dokonce netopýry.

Které značky jsou ověřené a nejprodávanější na trhu?

Mezi kvalitní a profesionální značky patří:

 • Deramax
 • Dreamax profi
 • Arpalit
 • Vyplašto
 • Rovus
 • Sova
 • Bros Sonic
 • Antištěkač (určený především pro pejsky)
 • Arpalit
 • Isotronic
 • Agrobio

Dostupný druhy plašičů

Na našem trhů se můžete setkat s různými druhy plašičů.

Ať už se jedná o nejprodávanější a nejčastěji používaný elektrický nebo ultrazvukový plašič, můžete si také zakoupit plašič na baterie (do auta), na solární pohon nebo i plašič do zásuvky.

Někteří lidé vyhledávají domácí výrobu plašiče. V tomto případě pro některé druhy zvířat na odstrašení jsou vhodnou volbou (krtek, hraboš, pes, kočka), ale pokud vám i plašič vyrobený doma nefunguje jak má, doporučujeme vyzkoušet plašič 3D ultrazvukový (12 V), akustický nebo i přírodní.

Kam všude se dá umístit plašič?

Nejčastější umístění plašiče a odpuzovače je na půdu, do domu, nebo i na zahradu.

V další případech (především plašič na kuny) se umisťuje buď do auta nebo do motoru.

Lidé také vyhledávají účinné plašiče na zvěř venkovní, do stanu nebo i na balkon aby se dokázaly bráznit proti ptákům a dravcům.

Co si v naší nabídce plašičů a odpuzovačů můžete vybrat?

Recenze, diskuze a zkušenosti s plašiči a odpuzovači kun

Chcete-li se dozvědět více o elektronických plašičích kun, můžete si přečíst recenze, diskuze a zkušenosti jiných zákazníků. Na internetu najdete mnoho webů, které se věnují tomuto tématu.

Nabízíce také poradenství při výběru návnady a jedů na kuny a divokou zvěř.

Prozkoumejte také naší sekci plašiče a odpuzovače recenze, zkušenosti a testy. Aby jste věděli, jaký plašič je nejlepší a který vybrat.

Pokud hledáte cenově dostupné plašiče, můžete si prohlédnout naší kategorii levné plašiče a odpuzovače zvěře.