Plašiče a odpuzovače hadů

V nabídce najdete odpuzovače hadů, nebo také tzv. plašiče hadů. Tyto odpuzovače hadů jsou efektivním způsobem, jak vypudit hady. Plašiče hadů jsou ale efektivní i jako odpuzovač krtkůhlodavců.  Mnoho zvířat, které žijí pod zemí nemají dobrý zrak, ale za to mají velice vnímavý a silný sluch, cítí i zemské vibrace. Odpuzovač hadů vytváří ultrazvukový signál v přibližném rozmezí od 300 kHz do 1000 kHz, samozřejmě s kombinovanými vibracemi. 

#showmore#

Toto celé je pro hady, krtky ale i hlodavce je natolik otravné, že daná místa opustí a nechtějí se na ně vracet. Tyto vibrace a různé intenzity se mění po 20 - 40 vteřinách. Proto nelze předpokládat pořadí těchto signálů a daný škůdce (had, krtek, hraboš) si na to nemůže zvyknout, ani se nechce za těchto podmínek vracet.

Plašiče kun jsou vhodné nejen do volného prostoru, ale díky jejich frekvenci vytvořené tak, aby se mohla šířit i třeba v motorovém prostoru, jsou vhodné i jako plašiče kun do automobilů. Nabízíme Vám kvalitní a velice účinné plašiče na kuny DRAGON ULTRASONIC, které jsou jednoduché, ale také neuvěřitelně tiché. Plašič umístíte do prostoru, který potřebujete ochránit a podle vašeho typu ho zapojte do elektrické zásuvky nebo do něj vložte baterie.

S našimi plašiči a odpuzovači zvířat si užijte klidný prostor bez obtěžování a nepořádku, který zvířata často zanechávají za sebou. Zvolte ochranu přírodními metodami nebo technologickými inovacemi a získejte kontrolu nad svým prostředím. Prozkoumejte naši nabídku nyní a vytvořte si neproniknutelnou bariéru proti nežádoucím zvířecím hostům!

Chcete si usnadnit výběr? Vyzkoušejte náš filtr, kde si můžete vybrat mezi různými typy palšíčů (na myši, na hady nebo proti kunám a krtkům).

Popřípadě budeme rádi, pokud přidáte recenze, diskuze nebo zkušenosti s odpuzovači a plašiči zvěře. Můžete si také přečíst recenze na nejlepší a nejúčinější produkty. Jestliže navštívíte sekci BLOG, můžete se dočíst i jak si vyrobit plašič.

Nejprodávanější

13 položek celkem
3D ultrazvukový plašič na kuny, lišek, myší a potkany DRAGON ULTRASONIC CH360 Kód: CH360
3D ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC B360 SMART Kód: 0294
Odpuzovač krtků, hadů a hrabošů MOTOR VIBRASONIC M6
743 Kč bez DPH
899 Kč
Kód: 0339

plasice-a-odpuzovace-hadu

Nabízíme účinný odpuzovač hadů, označovaný také jako plašič hadů. Tento elektrický odpuzovač hadů je účinným způsobem, jak se zbavit hadů na zahradě. Plašiče hadů však velice účinně fungují i jako odpuzovač krtků či hlodavců jako jsou rejsci, hraboši nebo myši polní. Většina živočichů žijících pod zemí má špatný zrak, ale příroda jim zato vyvinula velmi silný sluch a citlivost na zemské vibrace. Elektrický plašič hadů proto generuje ultrazvukový signál v rozsahu od 300 kHz do 1000 kHz v kombinaci s krátkodobými pronikavými vibracemi. Tyto signály jsou pro hady, krtky a hlodavce tedy velice nepříjemné, a proto ošetřená místa brzy opouští nebo se jim od začátku vyhýbají. Odpuzovač hadů je nastaven tak, aby tvořil vibrace a generoval zvuk o různých intenzitách každých 20-40 sekund v náhodném pořadí.Pořadí podnětů proto nelze u plašiče hadů předvídat a tedy není možné, aby si had, krtek, rejsek, myš nebo hraboš na tyto podněty zvykl a vrátil se.

#showmore#

Popřípadě budeme rádi, pokud přidáte recenze nebo zkušenosti s odpuzovači a plašiči, abyste pomohli ostatním lidem při výběru nejlepšího plašiče.

Proti jakým zvířatům, se používají plašiče a odpuzovače?

Na trhu se můžete setkat s mnoha plašiči, které se "specializují" na plašení proti určitému druhu zvěře. Ať už se jedná například o plašiče ptactva, mezi které můžeme zařadit (volavky, holuby, vlaštovky, různé druhy dravců, špačky, vrabce ale i také kosy, komáry nebo i životu nebezpčené sršně).

Co ale dělat, pokud se vám na zahradě zabydlí nějaký druh hraboše? I s těmito problémy dokážeme pomoc a poradit, jelikož plašiče se používají také na odstrašení kuny, krtka, hrabošů, hlodavců, hryzců, zajíců i ježků.

V některých specializovaných obchodech můžete také zakoupit speciální odpuzovače na medvědy, divokou zvěř, prasta, žáby nebo i dokonce netopýry.

Které značky jsou ověřené a nejprodávanější na trhu?

Mezi kvalitní a profesionální značky patří:

 • Deramax
 • Dreamax profi
 • Arpalit
 • Vyplašto
 • Rovus
 • Sova
 • Bros Sonic
 • Antištěkač (určený především pro pejsky)
 • Arpalit
 • Isotronic
 • Agrobio

Dostupný druhy plašičů

Na našem trhů se můžete setkat s různými druhy plašičů.

Ať už se jedná o nejprodávanější a nejčastěji používaný elektrický nebo ultrazvukový plašič, můžete si také zakoupit plašič na baterie (do auta), na solární pohon nebo i plašič do zásuvky.

Někteří lidé vyhledávají domácí výrobu plašiče. V tomto případě pro některé druhy zvířat na odstrašení jsou vhodnou volbou (krtek, hraboš, pes, kočka), ale pokud vám i plašič vyrobený doma nefunguje jak má, doporučujeme vyzkoušet plašič 3D ultrazvukový (12 V), akustický nebo i přírodní.

Kam všude se dá umístit plašič?

Nejčastější umístění plašiče a odpuzovače je na půdu, do domu, nebo i na zahradu.

V další případech (především plašič na kuny) se umisťuje buď do auta nebo do motoru.

Lidé také vyhledávají účinné plašiče na zvěř venkovní, do stanu nebo i na balkon aby se dokázaly bráznit proti ptákům a dravcům.