Šroub s okem M20x2,5 – délka 100 mm, příslušenství stabilizátoru spodního závěsu TBZ
Kód: 718PD1618
GARANCE SLUŽEB
Nabízíme výhodný nákup s jistotu kvalitního servisu ověřeného obchodu. Nabízíme zákazníkům nízké ceny a zároveň poskytovat kvalitní servis a podporu.
Detailní popis produktu
Šroub s okem M20x2,5 – délka 100 mm, příslušenství stabilizátoru spodního závěsu TBZ
Šroub s okem určený jako náhradní díl pro stabilizátor spodního závěsu třetího bodu traktoru. Se závitem M20×2,5 a délkou 100 mm zajišťuje správnou funkci a nastavitelnost stabilizátoru TBZ. Vhodný pro opravu nebo výměnu opotřebeného šroubu bez nutnosti pořízení celého nového stabilizátoru.
Technické parametry
| Rozměr A | 45 mm |
| Délka (Š) | 100 mm |
| Rozměr C | 56 mm |
| Průměr D | 18 mm |
| Závit | M20 x 2,5 |
| Hmotnost | 395 g |
| Použití |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šroub s okem |
|---|---|
| EAN: | 4250808702293 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



