Sedačka do traktoru vzduchová PROBOSS AS2480 - 480 mm

Kód: 2408802480
ZDARMAZDARMA
Sedačka do traktoru vzduchová PROBOSS AS2480 - 480 mm
21 658 Kč / ks 17 899 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
✅ Vzduchové odpružení s 12V kompresorem
✅ Přední/zadní izolátor
✅ Plynulé nastavení výšky
✅ Podélné nastavení
✅ Nastavení sklonu opěradla
✅ Mechanická bederní opěrka
✅ Nastavitelné komfortní područky
✅ Nastavitelné prodloužení zad
✅ Šířka sedáku 480 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sedačka do traktoru | PROBOSS AS2480 | Vzduchová

Sedačka do traktoru Proboss AS2480 vzduchem odpružená 12 V - pneumatická traktorová sedačka vhodná pro traktory, teleskopické manipulátory, stavební stroje a vysokozdvižné vozíky, ergonomický design pro dlouhé sezení.

Video se sedačkami do traktoru Proboss:

Dny jsou dlouhé, pracovní vytížení je vysoké – při intenzivním používání strojů jako jsou traktory, teleskopické manipulátory, stavební stroje a vysokozdvižné vozíky je pohodlí při sezení pro řidiče klíčem k ergonomickému a bezpečnému pracovišti.
Naše sedadla splňují nejvyšší standardy kvality a byla vyvinuta odborníky znalých praxi a kompetentních partnerů z oboru. Vysoce kvalitní materiály z Německa a technické komponenty od předních světových výrobců zajišťují nejlepší možný komfort sezení.
Klademe také vysoké nároky na ergonomii, kvalitu a poměr ceny a výkonu našich sedadel PROBOSS. Proto nabízíme sedadla v různých designech a cenovém rozpětí, které odráží nejnovější stav technologií a mohou být vybrány podle individuálních požadavkům řidičů a strojů.
Nová řada PROBOSS začíná třemi sedadly se vzduchovým odpružením, na kterých se sedí i na našich základních modelech jako na sedadlech vyšší třídy. Ergonomické sedadlo a opěradlo i čalounění vybavené klimatizačními kanály zaručují optimální komfort sezení i při dlouhodobém používání. Integrovaná opora meziobratlových plotének podporuje zdravé sezení a elegantní design s promyšlenými detaily a vysoce kvalitní látkový potah vylepšují každou kabinu.
Sedadla PROBOSS se zaměřují na potřeby řidiče. Nastavitelná bederní opěrka pro podporu bederní páteře, jemné nastavení opěradla, stejně jako volitelně dostupné nastavitelné loketní opěrky zajišťují neunavující sezení. S vysoce kvalitními potahovými látkami vyrobenými v Německu zajišťujeme dlouhodobou odolnost čalounění.
Díky větším kolečkům i přes kompaktní konstrukci zaručují všechna sedadla PROBOSS plynulý běh systému odpružení a jsou extrémně robustní. Méně citlivé na prach a nečistoty dosahují naše válečky výrazně delší životnosti.
Pro nejlepší vibrační komfort jsme se rozhodli pro komponenty od předních německých a evropských výrobců. Zaručujeme nejvyšší standardy kvality a funkčnost všech sedadel PROBOSS.
Všechna sedadla PROBOSS vynikají doslova kompaktní výškou a obzvláště nízkým bodem indexu sedadla (SIP). I přes nízkou celkovou výšku mají všechna sedadla PROBOSS vynikající vibrační komfort.
S inovativním nízkofrekvenčním odpružením nabízejí sedadla PROBOSS nejlepší pohodlí při sezení a řízení, snižují škodlivé vibrace a zabraňují kývání sedadla při práci v terénu.

Hlavní přednosti sedačky:
• Vzduchové odpružení s 12voltovým kompresorem
• Podélné horizontální odpružení
• plynulé nastavení výšky
• Podélné nastavení:
• Nastavení sklonu opěradla
• podpora meziobratlových plotének
• nastavitelné komfortní područky
• nastavitelné prodloužení zad
• Šířka sedáku sedadla 480 mm
• Výška sedadla 240–340 mm
• Šířka sedáku sedadla 480 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: