Jak se zbavit čmelíků? Máme pro vás několik tipů!

Čmelíci jsou malí, hnědí paraziti, kteří se živí krví lidí a zvířat. Často se nacházejí v teplých, vlhkých prostředích, jako jsou postele, koberce a čalounění. Čmelíci mohou způsobit svědění, podráždění a v některých případech i alergické reakce. Pokud máte čmelíky, je důležité jednat rychle, abyste se jich zbavili.

jak-se-zbavit-cmeliku

Existuje několik způsobů, jak se zbavit čmelíka

Zde je několik tipů:

  • Vyčistěte a dezinfikujte své prostředí. Čmelíci se rádi schovávají v teplých, vlhkých místech, takže je důležité důkladně vyčistit a dezinfikovat své prostředí. To zahrnuje vytření všech povrchů, praní všech látek, jako je ložní prádlo, ručníky a oblečení, a vyčištění všech koberců a čalounění.
  • Použijte insekticid. Existuje řada insekticidů, které lze použít k zabíjení čmelíků. Před použitím insekticidu si však vždy přečtěte pokyny na etiketě.
  • Používejte přírodní prostředky. Existuje také řada přírodních prostředků, které lze použít k zabíjení nebo odpuzování čmelíků. Mezi tyto prostředky patří křemelina, ocet a esenciální oleje.
  • Prevence. Nejlepším způsobem, jak se vyhnout čmelíkům, je prevence. To zahrnuje udržování svého prostředí čistého a suchého a zabránit tomu, aby se čmelíky dostali do vašeho domova.
  • Dezinfikace: Vyhoďte nebo vydezinfikujte všechny předměty, které by mohly být infikovány čmelíky. To zahrnuje postel, koberce, čalounění a oblečení.
  • Použijte esenciální oleje. Esenciální oleje, jako jsou tea tree oil, eukalyptový olej a levandulový olej, mohou pomoci odpuzovat čmelíky.

Vyberte si z naší nabídky 

Sprej na čmelíky

Sprej na čmelíky

 

Přípravky na čmelíky

Přípravky na čmelíky

 

Roztok na čmelíky

Roztok na čmelíky

 

Pár slov na závěr..

Čmelíci se mohou rychle množit a mohou být velmi obtížné se jich zbavit. Pokud se budete držet těchto tipů, měli byste být schopni se jich zbavit a udržet své prostředí bez škůdců.

Vyberte si přípravky a spreje na čmelíky podle druhu: