Milwaukee nářadí | Velký průvodce | BOVRAM.CZ

Vznik a historie společnosti Milwaukee

Společnost Milwaukee Electric Tool Corporation založil v roce 1924 A.F. Siebert ve městě Milwaukee, kde začali vyrábět jejich první vrtačku pro práci jednou rukou, která se nazývala „Hole-Shooter“. Tato první Milwaukee vrtačka byla používána hlavně v automobilovým a kovozpracujícím průmyslu.

V roce 1935 firma uvedla na trh novou ¾ elektrickou příklepovou vrtačku, pro vrtání do betonu. Poté ve stejném představila společnost přenosnou brusku, která se považuje za nářadí které je nejvíce používané při sváření.

Od roku 1935 až do roku 2000 společnost Milwaukee přivedla na trh spoustu řady profesionálního nářadí, jako například: Přenosná pásová pila, úhlová bruska a speciální akumulátorové nářadí 18V atd…

Po roce 2000 společnost vstoupila na mezinárodní trh, kde na evropském trhu bylo představeno zhruba 170 výrobků a zhruba 50 nových modelů: široká nabídka akumulátorového nářadí, šroubováků, vrtaček, úhlových šroubováků, dřevoobráběcí a kovoobráběcí nástroje, pily a kladiva.

V roce 2004 společnost oslavila 80 výročí své existence, kde se hlavně zaměřovala na výrobu Heavy-duty nářadí.

V dnešní době firma nabízí více než 500 typů elektrického ručního nářadí a více jak 3.500 položek příslušenství. Od svého založení společnost má inovaci se 137 americkými a 180 zahraničními patenty k roku 2002.

Milwaukee V28 lithium-ion aku je revoluční systém v aku nářadí, díky její Li-Ion technologii má větší výkon o 40 až 50 %

Nářadí Milwaukee Tools usiluje o splnění a překonání požadavků všech mezinárodních a evropských norem a směrnic pro design i bezpečnost. Neustálý výzkum a vývojové programy mají za cíl předvídat a plnit budoucí tržní trendy z hlediska všech požadavků, které se týkají regulace a účinnosti. Mimo jiné je společnost Milwaukee Tool také aktivním členem asociace EPTA (Evropská asociace pro elektrická nářadí), a proto je srovnána se všemi průmyslovými normami pro měření, které jsou schváleny organizací. 


Milwaukee M18 
milwaukee m18

Nový systém M18 je určen do těch nejnáročnějších podmínek na světě. M18 -FUEL který poskytuje vynikající výkon díky bezuhlíkovému motoru POWERSTATE, akumulátoru REDLITHIUM a inteligentní SOFTWARE a HARDWARE REDNIK PLUS. Který zajišťuje neuvěřitelný výkon, provozní dobu a odolnost.

Nová technologie REDLITHIUM obsahuje:

 • Ukazatel stavu nabití akumulátoru
 • Patentovaná inteligence REDLINK
 • Separátory reagující nárazy
 • Jednodílný nosič článků
 • Gumové obložení
 • Západkový kryt
 • Bariéru pro vnikání vody
 • Ochrana elektronického systému
 • Rám regulující teplotu článku

Nejprodávanější Milwaukee Aku nářadí s technologií M18 je: SDS-MAX Vrtací a bourací kladivo, ONE-KEY příklepová vrtačka, vrtací šroubovák, HEX rázový utahovák, rozbrušovací pila, velká úhlová bruska a pokosová pila.

Milwaukee M12
milwaukee m12

Systém M12 je určen pro ty nejnáročnější řemeslníky na světě. Obsahuje technologii POWERSTATE, REDLITHIUM a REDLINK PLUS. M12 je systém s více než 80 nářadím

Mezi nejznámější nářadí M12 patří: Kompaktní SDS-PLUS Kladivo, vrtačka s vyměnitelnými nástavci, hydraulický rázový utahovák, digitální ráčna, úhlová bruska nebo kompaktní nýtovačka.

Úložný systém Milwaukee

Modulární úložný systém Milwaukee ( Packout ) přináší revoluci do oblasti přepravy, organizace a skladování. Byl navržen tak, aby uživatelům umožňoval výměnu a vzájemné zajištění širokého sortimentu robustních boxů, organizérů a brašen na nářadí v různých konfiguracích.

Milwaukee PACKOUT systém je navržen jako modulární systém, kde lze konfigurovat a stohovat nejrůznější boxy a kufry. Základem systému je PACKOUT je vozík s terénními koly o průměru 23cm, které byly navrženy tak, aby hravě zvládly pohyb na jakémkoliv povrchu na pracovišti.

Úložný systém nabízí:

 • Plně personalizovaný systém
 • Pevná konstrukce
 • Ochrana IP65

Zahradní nářadí zahradní nářadí milwaukee

Zahradní nářadí Milwaukee nabízí sortiment toho nejlepšího nářadí pro vaší zahradu. Většina nářadí má systém M18, o kterém jsme si už řekli v prvním článku. Mezi nejprodávanější produkty patří: M18 řetězová pila, strunový vyžínač a fukar.

Speciální nářadí Milwaukeespeciální nářadí milwaukee

Speciální nářadí je takové nářadí, které se nepoužívá "každý" den. Mezi takové nářadí patří například: hydraulické nůžky na zemní kabely, hydraulický řezač kabelů, hydraulický děrovač nebo hydraulická pumpa.

ONE-KEY systém

ONE-KEY je nová převratná digitální technologie pro nářadí a vybavení. Tento nový systém funguje na integraci elektroniky v nářadí, která patří k nejlepší ve svém oboru. Díky cloudovému programu ONEY-KEY poskytuje revoluci ve způsobu provádění práce, přístupu k informacím a úroveň řízení.

ONE-KEY systém milwaukee

 Výhody systému ONE-KEY

 • Integrované hledání nástroje
 • Identifikujte nářadí do vzdálenosti až 30 M
 • Zobrazení poslední známé pozice vašeho nářadí
 • V případě ztráty, alarmujte když se najde

milwaukee nářadí one key