Roztok k hubení much, mravenců a molů SCHOPF FLY KILL 1000ml

Kód: 301005
499 Kč / ks 412 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Pokud potřebujete účinný přípravek k likvidaci much, komárů, molů, rybenek, švábů, roztočů a dalšího hmyzu, máme pro vás skvělou volbu. Tento rozprašovač je připraven k použití a má téměř okamžitý účinek. Obsah balení činí 500 ml. Pokud hledáte účinný prostředek proti létajícímu i lezoucímu hmyzu, tento přípravek je skvělým řešením. Stačí jej aplikovat postřikem na místa s častým výskytem hmyzu. Účinné složky přípravku (Permethrin, Chrysanthemum cin. Extract, Piperonylbutoxide, Tetramethrin) zajišťují dlouhodobou ochranu ošetřených ploch.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roztok s rozprašovačem k hubení much, mravenců a molů SCHOPF FLY KILL, 1000 ml

Připravený přípravek k hubení much, komárů, molů, rybenek, švábů, roztočů a dalšího hmyzu je k dispozici v balení o objemu 1000 ml ve formě tekutého roztoku, připraveného k okamžitému použití. Jeho aplikace probíhá formou postřiku na oblasti s častým výskytem hmyzu, s efektem téměř ihned po aplikaci. Účinné složky tohoto přípravku (Permethrin, Chrysanthemum cinerariaefolium Extract, Piperonylbutoxid, Tetramethrin) zajistí účinnou ochranu na ošetřených místech.

Cílový organismus
Pro účinnou eliminaci létajícího hmyzu, jako jsou mouchy, komáři a šatní moly, a také lezoucího hmyzu, včetně roztočů, čmeláků, rybenek, brouků, švábů, mravenců a dalších, doporučujeme tento produkt.

Oblast použití
Tento přípravek je vhodný pro použití v domácnostech, skladech a také na farmách, včetně kurníků, stájí a hospodářských usedlostech.

Příprava
Tento přípravek je dostupný v balení o objemu 1000 mililitrů ve formě tekutého roztoku, který je připraven k okamžitému použití.

Aplikace
Mouchy a komáři: Pro hubení much a komárů doporučujeme aplikovat přípravek v tenké vrstvě ze vzdálenosti 30 cm na místa, kde se hmyz shromažďuje, jako jsou zdi, sloupy, okna a rámy dveří.

Mravenci, brouci, švábi, rybenkyNaneste dostatečné množství přípravku na všechny úkryty a cestičky tak, aby byla aplikační plocha lehce navlhčená. Po 2-3 dnech tento proces opakujte.

Šatní moly: Při výskytu napadení aplikujte přípravek ze vzdálenosti 1 metru do šatních skříní, zásuvek a skladovacích boxů.

Čmelík kuří, klíště: Před aplikací je důležité pečlivě vyčistit kurník, hřady, snášková hnízda a další prostory, kam má být přípravek aplikován. Následně rovnoměrně nastříkejte přípravek na tyto plochy z krátké vzdálenosti tak, aby byla aplikační plocha lehce navlhčená. Doporučujeme provést tento proces znovu po 5 až 8 dnech.

Účinnost 
Tento přípravek k hubení lezoucího a létajícího hmyzu má téměř okamžitý účinek po aplikaci a tento účinek zůstává dlouhodobě. Doporučená aplikační spotřeba se pohybuje kolem 5 g/m2, což odpovídá přibližně 10 zmáčknutím sprejového aplikátoru na danou plochu. V případě potřeby lze připravený roztok snadno odstranit vodou s vhodným mycím prostředkem.

Doporučení pro Vás

DŮLEŽITÉ! Tento přípravek nesmí být aplikován na potraviny, zvířata, podestýlku, krmivo včetně krmítek a napáječek. Pokryjte všechny povrchy, které by neměly být ošetřeny. Při aplikaci se vyhněte blízkosti nemocných osob, zvířat nebo novorozenců. Přípravek smí být používán pouze pro hubení hmyzu v souladu s návodem k použití.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení a odpuzování much
Hmotnost: 0.6 kg
Produkt: Postřik, Přípravky, Spreje, likvidace, Dezinfekce
Umístění: Venkovní
Zvíře: Roztoč
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
FF Avatar autora | 2.3.2024
Dosud jsem nevyzkoušela.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: