Nejlepší plašiče myší

Vítejte v naší kategorii nejlepších pašičů a odpuzovačů myší, kde najdete široký výběr produktů pro efektivní kontrolu myší v domácnosti nebo na zahradě či ve stáji. S našimi spolehlivými zařízeními můžete jednoduše a bezpečně ochránit svůj prostor před nepříjemnými návštěvníky. Bez ohledu na to, zda hledáte tradiční pasti na myši, elektronické odpuzovače nebo i humánní řešení, která nepoškozují žádné zvíře, máme pro vás pokryty všechny vaše potřeby.

#showmore#

Naše pašiče a odpuzovače myší jsou navrženy s ohledem na účinnost a jednoduché použití. Můžete si vybrat z různých typů, včetně ultrazvukových zařízení, elektromagnetických odpuzovačů a mnoha dalších inovativních technologií, které vám pomohou udržet vaše prostory myší a hlodavci.

Nevíte si rady s výběrem? Přečtěte si našeho průvodce Jak vybrat plašič a odpuzovač na zvířata. 

Nejprodávanější

12 položek celkem
3D ultrazvukový plašič na kuny, lišek, myší a potkany DRAGON ULTRASONIC CH360 Kód: CH360
3D ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC B360 SMART Kód: B360

Existuje několik důvodů, proč byste měli zvážit nákup nejlepšího odpuzovače myší od nás:

 1. Efektivita: Naše odpuzovače myší jsou navrženy tak, aby byly co nejefektivnější v odplašování myší a hlodavců z vašich prostor. Díky pokročilým technologiím poskytují spolehlivou ochranu před těmito nepříjemnými návštěvníky.

 2. Bezpečnost: Naše produkty jsou navrženy s ohledem na bezpečnost. Nepoužíváme toxické látky ani pasti, které by mohly ohrozit domácí zvířata nebo děti. Naše řešení jsou humánní a šetrná k životnímu prostředí.

 3. Jednoduché použití: Většina našich odpuzovačů myší je snadno použitelná a není třeba žádného složitého nastavování. Stačí je zapnout a umístit je na správné místo, a už můžete začít ochraňovat svůj prostor.

 4. Dlouhodobá investice: Naše odpuzovače myší jsou navrženy tak, aby vydržely dlouho a poskytovaly dlouhodobou ochranu. To znamená, že nebudete muset neustále dokupovat náhradní pasti nebo jiné prostředky.

 5. Široký výběr: Naši zákazníci mají možnost vybírat z různých typů odpuzovačů myší, které vyhovují různým potřebám a prostředím. Bez ohledu na to, zda potřebujete řešení pro domácnost nebo komerční prostor, máme pro vás vhodný produkt.

 6. Spokojenost zákazníků: Naše produkty mají pozitivní recenze a mnoho spokojených zákazníků. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout výrobky, které skutečně fungují a splňují očekávání.

Nakupování nejlepšího odpuzovače myší od nás znamená investici do klidu, bezpečnosti a čistoty vašeho prostoru. Buďte chytří a ochraňte své prostředí s našimi kvalitními produkty!

#showmore#

Proti jakým zvířatům se používají plašiče a odpuzovače?

Na trhu se můžete setkat s mnoha plašiči, které se "specializují" na plašení proti určitému druhu zvěře. Ať už se jedná například o plašiče ptactva, mezi které můžeme zařadit (volavky, holuby, vlaštovky, různé druhy dravců, špačky, vrabce ale i také kosy, komáry nebo i životu nebezpčené sršně).

Co ale dělat, pokud se vám na zahradě zabydlí nějaký druh hraboše? I s těmito problémy dokážeme pomoc a poradit, jelikož plašiče se používají také na odstrašení kuny, krtka, hrabošů, hlodavců, hryzců, zajíců i ježků.

V některých specializovaných obchodech můžete také zakoupit speciální odpuzovače na medvědy, divokou zvěř, prasta, žáby nebo i dokonce netopýry.

Které značky jsou ověřené a nejprodávanější na trhu?

Mezi kvalitní a profesionální značky patří:

 • Deramax
 • Dreamax profi
 • Arpalit
 • Vyplašto
 • Rovus
 • Sova
 • Bros Sonic
 • Antištěkač (určený především pro pejsky)
 • Arpalit
 • Isotronic
 • Agrobio

Dostupné druhy plašičů

Na našem trhů se můžete setkat s různými druhy plašičů.

Ať už se jedná o nejprodávanější a nejčastěji používaný elektrický nebo ultrazvukový plašič, můžete si také zakoupit plašič na baterie (do auta), na solární pohon nebo i plašič do zásuvky.

Někteří lidé vyhledávají domácí výrobu plašiče. V tomto případě pro některé druhy zvířat na odstrašení jsou vhodnou volbou (krtek, hraboš, pes, kočka), ale pokud vám i plašič vyrobený doma nefunguje jak má, doporučujeme vyzkoušet plašič 3D ultrazvukový (12 V), akustický nebo i přírodní.

Kam všude se dá umístit plašič?

Nejčastější umístění plašiče a odpuzovače je na půdu, do domu, nebo i na zahradu.

V další případech (především plašič na kuny) se umisťuje buď do auta nebo do motoru.

Lidé také vyhledávají účinné plašiče na zvěř venkovní, do stanu nebo i na balkon aby se dokázaly bráznit proti ptákům a dravcům.

Vyberte si plašiče myší od prověřených značek:

nejlepsi-plasice-a-odpuzovace-mysi

Prozkoumejte také naší sekci plašiče a odpuzovače recenze, zkušenosti a testy. Aby jste věděli, jaký plašič je nejlepší a který vybrat.

Pokud hledáte cenově dostupné plašiče, můžete si prohlédnout naší kategorii levné plašiče a odpuzovače zvěře.

Hledáte kvalitní a nejlepší výrobky, nabízíme také nejlepší a neprodávanější plašiče zvěře.

Pokud si chcete ověřit, jaký typ plašiče je pro vás nejlepší, přečtěte si naše Plašiče myší, recenze, zkušenosti a testy.