Plašiče do auta

Vyberte si z naší nabídky plašičů a odpuzovačů zvířat do auta, které vám pomohou udržet vaše cestování bezpečné a bez stresu. Odstranění nepříjemného chování zvířat v autě je nyní jednodušší než kdy dříve. Objevte inovativní technologie, které uklidní vašeho čtyřnohého společníka a zajistí klidnou jízdu pro celou rodinu. S našimi plašiči a odpuzovači zvířat si užijte každou cestu plnou pohodlí a bezpečí!

#showmore#

Popřípadě budeme rádi, pokud přidáte recenze nebo zkušenosti s odpuzovači a plašiči, abyste pomohli ostatním lidem při výběru toho nejlepšího plašiče.

 

2 položek celkem

#showmore#

Proti jakým zvířatům se používají plašiče a odpuzovače?

Na trhu se můžete setkat s mnoha plašiči, které se "specializují" na plašení proti určitému druhu zvěře. Ať už se jedná například o plašiče ptactva, mezi které můžeme zařadit (volavky, holuby, vlaštovky, různé druhy dravců, špačky, vrabce ale i také kosy, komáry nebo i životu nebezpčené sršně).

Co ale dělat, pokud se vám na zahradě zabydlí nějaký druh hraboše? I s těmito problémy dokážeme pomoc a poradit, jelikož plašiče se používají také na odstrašení kuny, krtka, hrabošů, hlodavců, hryzců, zajíců i ježků.

V některých specializovaných obchodech můžete také zakoupit speciální odpuzovače na medvědy, divokou zvěř, prasta, žáby nebo i dokonce netopýry.

Nevíte si rady s výběrem? Přečtěte si našeho průvodce Jak vybrat plašič a odpuzovač na zvířata.