Past na Kuny, Lišky, Kočky, Vydry | Profesionální sklopec | H102x26x30

Kód: H.102.26.30
1 699 Kč / ks 1 404 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Profesionální odchytový sklopec na lišky a kuny s rozměry 102x26x30 cm, vyrobena z drátu o tloušťce 3,3 mm. Klec má dva vstupy, používá inovativní systém mostu a je vybavena pojistkou proti otevření. Tato odchytová past je vhodná pro lišky, kuny, kočky, psy, vydry, bobra a nutrie, nabízí vysokou kvalitu za dostupnou cenu. Tento robustní drátěný sklopec s inovativním zavíracím mechanismem zaručuje účinný odchyt, takže se žádná škodná nemůže vyhnout. Díky pozinkované konstrukci bude tento sklopec sloužit dlouho a díky protikorozní úpravě je vhodný pro použití za jakéhokoliv počasí a v různém terénu, včetně vody. Sklopec je navržen jako průchozí s dvěma vstupy, což zvířatům umožňuje vidět na druhou stranu a cítit se bezpečněji, což obvykle vede k rychlejšímu vstupu do pasti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Past na Kuny, Lišky, Kočky, Vydry | Profesionální odchytový sklopec | H102x26x30

Tato past má velice kvalitní konstrukci, je pozinkovaná a chráněná proti korozi. Má dva vstupy pro umístění nástrahy a inovativní pružinový uzavírací systém most. Dále je vybavena pojistkou proti otevření a má extra silnou konstrukci s tloušťkou drátu 3,3 mm.

Inovativní pružinový mechanismus zavírání urychluje sklápění pasti ve srovnání s tradičními modely s padacími dvířky. Dvířka pasti s pružinovým systémem jsou sice pevná, ale lehká, což vylepšuje efektivitu pasti i samotnou manipulaci. Tento mechanismus umožňuje použití pasti i na svahu s úhlem až 45° a je vhodný pro použití ve vodě, kde minimalizuje odpor při zavírání. Pružinový systém je vybaven pojistkou proti otevření, což brání škodné zvěři v úniku z pasti. Tato pojistka funguje jako zámek, který nelze otevřít zevnitř, i v případě, že past je obrácena nebo položena na bok.

Sklopec je pozinkovaný, aby se zajišťovala dlouhodobá životnost a aby bylo možné je využívat v různých terénech a vodních prostředích po celý rok za všech podmínek. Robustní konstrukce je navržena pro lov různých druhů škodné zvěře a snese velké zatížení – byla testována s váhou přes 100 kg.

 H102x26x30 1H102x26x30 2

 • Model H102x26x30 spadá do kategorie profesionálních pastí určených k odchytu škodné zvěře.
 • Tato past má konstrukčně nejvyšší kvalitu a patří mezi nejlepší sklopce dostupné na českém trhu.
 • Je oblíbená nejen mezi profesionálními odchytovými společnostmi, mysliveckými sdruženími a policií, ale také mezi chovateli.
 • Instalace této nášlapné pasti je snadná a zvládnou ji i začátečníci bez zkušeností.
 • Mechanismus pasti funguje na systému mostu, který se uzavře a zajistí zvěř uvnitř klece.

Jaké druhy zvěře možné odchytnout pomocí pasti?

 • Tento konkrétní průchozí sklopec je vhodný pro odchyt kun, koček, psů, vydří, bobrů a lišek.

H102x26x30

 • Tato odchytová past má rozměry 102 cm délka, 26 cm šířka a 30 cm výška.
 • Je vyrobena z drátu o tloušťce 3,3 mm a má síťové očko o velikosti 37x37 mm.
 • Tato past je vhodná pro umístění jak na souši, tak i ve vodě. 

Profesionální odchytová past na škodnou zvěř - lišky, kuny, psy, vydry a bobry - H120x34x34.2 obr3Profesionální odchytová past na škodnou zvěř - lišky, kuny, psy, vydry a bobry - H120x34x34.2 obr4

 • Kompletní konstrukce této pasti je pozinkovaná a chráněná proti korozi.
 • Past má také velmi jednoduchou údržbu a manipulaci s klecí usnadňují bezpečná přepravní madla.

Profesionální odchytová past na škodnou zvěř - lišky, kuny, psy, vydry a bobry - H120x34x34.2 obr1

Jak umístit nástrahu?

 • Návnada se umisťuje do středu pasti.
 • Pro snadné umístění návnady jsou k dispozici robustní boční dvířka.
 • Mechanismus pasti, který funguje na principu nášlapu, lze využít pro umístění nástrahy, jako jsou například vejce, do připravených otvorů.

profesionalni-past-na-lisky-kuny-psy-vydry-bobry-zl118x34x34b2-kvalitni-pruchozi-sklopec-s-naslapnym-systemem-padacich-bran-11

Dárek jako překvapení pro Vás

 • Jako dárek obdržíte zdarma k odchytové pasti začátečnickou sadu vybavenou:

1x kleště k chycení a umístění návnady do klece - jako návnadu můžete využít vejce, maso, chléb, ryby a další...

darek-zielonalapka-kleste-na-umisteni-nastrahy-zdarma

1x speciální rybí granulovanou návnadu pro škodnou zvěř - návnada je vyrobena z ryb, masa a vajec
darek-zielonalapka-granulovana-navnada-k-vabeni-skodne-zvere-zdarma

1x velký závěsný bodec k napíchnutí pevné nástrahy - například na uzeniny, větší kusy masa anebo ryby
darek-zielonalapka-vetsi-zavesny-bodec-k-umisteni-nastrahy-zdarma

1x závěsnou lžičku na vejce, kompot, granule, uzeniny a další - po otočení možné použít jako háček na rybí hlavu
darek-zielonalapka-zavesna-lzicka-na-nastrahu-zdarma

 

Návod k použití

 • Pro minimalizaci přenosu lidského pachu, který by mohl odradit škodnou zvěř, je doporučeno při manipulaci s pastí používat ochranné pomůcky, jako jsou rukavice, kalhoty a košile s dlouhými rukávy.
 • Před použitím pasti si pečlivě zkontrolujte, zda nedošlo během přepravy k poškození klece. Některé pasti jsou zajištěny přepravními spinkami, které by měly být odstraněny před použitím (například nůžkami nebo kleštěmi).
 • Jakmile máte past připravenou na požadovaném místě, umístěte nástrahu. Nástraha se klade na nášlapnou spouštěcí plochu a můžete nad ní umístit další nástrahu zavěšením. Například můžete zavěsit lžíci s návnadou na vejce, granule apod., nebo zavěšený bodec s uzeninou. Při umisťování nástrahy na nášlapnou plochu použijte kleště, abyste minimalizovali přenos lidského pachu. Předpokládá se, že budete opět používat ochranné pomůcky.
 • Past se nastavuje tak, že po umístění nástrahy na nášlapnou plochu, která je spojená se spodním táhlem, zvednete vstupy do pasti, které zajistíte horním táhlem. Poté se táhla společně zajištěním stabilizují. Když zvěř vstoupí do klece a šlápne na spouštěcí mechanismus, táhla se uvolní a past se zavře. Někteří zákazníci raději umisťují nástrahu až poté, co je past nastavena, a kdy se nástraha do klece umístí, závisí na dovednostech a zkušenostech uživatele.
 • Past je vhodné umístit do cesty, kterou často škůdce prochází. Také je vhodné ji maskovat, aby působila na predátora přirozeně a nevyhýbala se jí. Je však důležité dbát na to, aby při zakrytí nepřišlo k blokaci spouštěcího mechanismu. Během přepravy je doporučeno past zakrýt, aby zvíře nebylo stresováno, a s pastí by mělo být zacházeno ohleduplně.


Lovu zdar!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chov hospodářských zvířat
Produkt: Na kuny, Kočky, Lišky, Vydry, Zvěř
Druh: Sklopec, Past
Zvíře: Na kuny, Kočky, Lišky, Vydry, Zvěř
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LJ Avatar autora | 10.5.2024
Super past, kvalitní, funkční.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: