Vyorávače brambor za traktor BOMET

Nejprodávanější

Vyorávač brambor dvouřádkový BOMET
 
od 161 390 Kč
(od 133 380 Kč bez DPH)
Vyorávač brambor vibrační  jednořádkový BOMET URSA Z655/1
 
29 476 Kč
(24 360 Kč bez DPH)
Vyorávač brambor vibrační  jednořádkový BOMET URSA
 
28 266 Kč
(23 360 Kč bez DPH)
Vyorávač brambor jednořádkový BOMET
 
od 41 213 Kč
(od 34 060 Kč bez DPH)
Vyorávač vibrační jednořádkový BOMET URSA
 
42 156 Kč
(34 840 Kč bez DPH)
6 položek celkem

Nabízíme špičkové vyorávače od značky BOMET určené speciálně pro traktory, které vám pomohou efektivně a rychle sklízet brambory na vašich polích. Vyorávače brambor jsou nezbytným nástrojem pro moderní zemědělské práce, které vám umožní maximalizovat výnosy a snížit námahu spojenou se sklizní.

Kromě vyorávačů brambor za traktor si u nás můžete zakoupit plečky, mulčovací sekačky nebo další zemědělské stroje.

#showmore#

Naše nabídka zahrnuje různé typy vyorávačů brambor, včetně tažených za traktor, které jsou navrženy s důrazem na výkon, spolehlivost a snadnou obsluhu. Tyto vyorávače jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou odolné vůči náročným pracovním podmínkám, což zajišťuje jejich dlouhou životnost.

Vyorávače brambor za traktor BOMET vám umožní rychle a efektivně sklízet brambory bez velké námahy a ztráty času. Prozkoumejte naše produkty, porovnávejte technické parametry a čtěte recenze, abyste našli ten nejlepší vyorávač brambor, který bude odpovídat vašim potřebám a požadavkům pro sklizeň brambor na vašem poli. S našimi vyorávači brambor za traktor získáte nástroj, který vám pomůže dosáhnout optimálního výsledku při sklizni brambor a zlepšit efektivitu vaší zemědělské produkce.