Nejlepší plašiče krtků

V naší široké nabídce naleznete nejlepší plašiče a odpuzovače krtků, které vám pomohou udržet vaši zahradu krásnou a bezpečnou. Naše kvalitní produkty jsou navrženy tak, aby efektivně odstrašovaly a odstraňovaly krtky bez jakéhokoli škodlivého vlivu na jejich zdraví. S našimi pašiči a odpuzovači krtků si zachováte krásně udržovanou zahradu bez nepříjemných návštěvníků. Vyberte si z naší široké škály produktů a ochraňujte svou zahradu dnes.

#showmore#

Naše plašiče a odpuzovače krtků jsou navrženy s ohledem na účinnost a jednoduché použití. Můžete si vybrat z různých typů, včetně ultrazvukových zařízení, elektromagnetických odpuzovačů a mnoha dalších inovativních technologií, které vám pomohou udržet vaše prostory myší a hlodavci.

Popřípadě budeme rádi, pokud přidáte recenze nebo zkušenosti s odpuzovači a plašiči, abyste pomohli ostatním lidem při výběru toho nejlepšího plašiče.

 

Nejprodávanější

13 položek celkem
3D ultrazvukový plašič na kuny, lišek, myší a potkany DRAGON ULTRASONIC CH360 Kód: CH360
3D ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC B360 SMART Kód: B360
Odpuzovač krtků, hadů a hrabošů MOTOR VIBRASONIC M6
743 Kč bez DPH
899 Kč
Kód: 0339

nejlepsi-plasice-a-odpuzovace-krtku

showmore#

Proti jakým zvířatům se používají plašiče a odpuzovače?

Na trhu se můžete setkat s mnoha plašiči, které se "specializují" na plašení proti určitému druhu zvěře. Ať už se jedná například o plašiče ptactva, mezi které můžeme zařadit (volavky, holuby, vlaštovky, různé druhy dravců, špačky, vrabce ale i také kosy, komáry nebo i životu nebezpčené sršně).

Co ale dělat, pokud se vám na zahradě zabydlí nějaký druh hraboše? I s těmito problémy dokážeme pomoc a poradit, jelikož plašiče se používají také na odstrašení kuny, krtka, hrabošů, hlodavců, hryzců, zajíců i ježků.

V některých specializovaných obchodech můžete také zakoupit speciální odpuzovače na medvědy, divokou zvěř, prasta, žáby nebo i dokonce netopýry.

Které značky jsou ověřené a nejprodávanější na trhu?

Mezi kvalitní a profesionální značky patří:

 • Deramax
 • Dreamax profi
 • Arpalit
 • Vyplašto
 • Rovus
 • Sova
 • Bros Sonic
 • Antištěkač (určený především pro pejsky)
 • Arpalit
 • Isotronic
 • Agrobio

Dostupné druhy plašičů

Na našem trhů se můžete setkat s různými druhy plašičů.

Ať už se jedná o nejprodávanější a nejčastěji používaný elektrický nebo ultrazvukový plašič, můžete si také zakoupit plašič na baterie (do auta), na solární pohon nebo i plašič do zásuvky.

Někteří lidé vyhledávají domácí výrobu plašiče. V tomto případě pro některé druhy zvířat na odstrašení jsou vhodnou volbou (krtek, hraboš, pes, kočka), ale pokud vám i plašič vyrobený doma nefunguje jak má, doporučujeme vyzkoušet plašič 3D ultrazvukový (12 V), akustický nebo i přírodní.

Nevíte si rady s výběrem? Přečtěte si našeho průvodce Jak vybrat plašič a odpuzovač na zvířata. 

Prozkoumejte také naší sekci plašiče a odpuzovače recenze, zkušenosti a testy. Aby jste věděli, jaký plašič je nejlepší a který vybrat.

Pokud hledáte cenově dostupné plašiče, můžete si prohlédnout naší kategorii levné plašiče a odpuzovače zvěře.

Hledáte kvalitní a nejlepší výrobky, nabízíme také nejlepší a neprodávanější plašiče zvěře.