Sklizeň brambor a kořenové zeleniny BOMET

Vítejte v naší e-shop kategorii, kde nabízíme stroje na vyorávání brambor! Každý zemědělec ví, jak je důležité mít správné nástroje pro efektivní sklizeň. Naše vysoce kvalitní stroje na vyorávání brambor jsou navrženy tak, aby vám poskytly nekompromisní výkon a spolehlivost, kterou potřebujete pro úspěšnou sezónu sklizně. Stroje jsou od kvalitního polského výrobce značky BOMET.

Kromě vyorávačů brambor si u nás můžete zakoupit mulčovací sekačky za traktor, hrobkovače na brambory nebo další zemědělské stroje.

Nejprodávanější

Vyorávač brambor dvouřádkový BOMET
 
od 161 390 Kč
(od 133 380 Kč bez DPH)
Vyorávač brambor vibrační  jednořádkový BOMET URSA Z655/1
 
29 476 Kč
(24 360 Kč bez DPH)
Vyorávač brambor vibrační  jednořádkový BOMET URSA
 
28 266 Kč
(23 360 Kč bez DPH)
Vyorávač brambor jednořádkový BOMET
 
od 41 213 Kč
(od 34 060 Kč bez DPH)
Vyorávač vibrační jednořádkový BOMET URSA
 
42 156 Kč
(34 840 Kč bez DPH)
6 položek celkem

Naše stroje představují kombinaci moderní technologie a robustní konstrukce, což zajišťuje bezproblémovou a efektivní manipulaci s vaší sklizní. Od jednoduchých operací po komplexní vyorávání, naše stroje nabízejí flexibilitu a výkon, který potřebujete k zajištění bohaté a zdravé sklizně.

#showmore#

Navštivte naši e-shop kategorii a prozkoumejte širokou škálu strojů na vyorávání brambor od značky BOMET, které jsou připraveny splnit veškeré vaše zemědělské požadavky. Naše stroje nejen zvýší vaši produktivitu, ale také minimalizují vaše náklady na sklizeň, což je činí ideálním investičním rozhodnutím pro váš zemědělský podnik. Naše odborné týmy jsou zde, aby vám poskytly nezbytné poradenství a pomohly vám vybrat stroj, který nejlépe vyhoví vašim individuálním potřebám. Nechte nás posunout vaše vyorávání brambor na novou úroveň výkonnosti a spolehlivosti s našimi prvotřídními stroji na vyorávání brambor!