Napáječka a krmítko, 3kg krmiva, 3,8litrů vody - B-FARM BENELO.

Kód: JT818
Tip
Značka: B-FARM
1 590 Kč / ks 1 314 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

S krmítkem B-FARM BENELO, na drůbeží krmivo, už téměř nedochází k nepořádku během krmení. Krmítko na krmivo pojme přibližně 3 kg krmiva a má rozměry přibližně 12,7 x 23 x 51 cm.

Napáječ na vodu B-FARM BENELO snižuje vypařování a rozlití, stejně jako znečištěnou vodu.Napáječ na vodu pojme přibližně 3,8 litru vody a má rozměry přibližně 12,7 x 23 x 51 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napáječka a Krmítko B-FARM BENELO | 3kg krmiva | 3,8litrů vody

S krmítkem B-FARM BENELO na drůbeží krmivo už téměř nedochází k nepořádku během krmení. Toto krmítko řeší běžný problém plýtvání krmivem a je potřeba méně krmiva. Jedinečná konstrukce podnosu, která je součástí tohoto krmítka, má speciální oddělovače, které zabraňují kuřatům, aby rozptylovali krmivo z podnosu na zem. Krmítko na krmivo pojme přibližně 3 kg krmiva a má rozměry přibližně 12,7 x 23 x 51 cm.

Napáječ na vodu B-FARM BENELO snižuje vypařování a rozlití, stejně jako znečištěnou vodu. Napáječ na vodu obsahuje dva profesionální ventilově ovládané automatické nápojové Niply (používané odborníky na drůbež), z nichž každé dovoluje do červeného kelímku proudit pouze malé množství vody.

Když kuřata pijí z automatického napáječe a hladina vody klesne, ventil automaticky doplňuje pitný kelímek. U běžných napáječů bylo potřeba vodu pravidelně měnit, protože si kuřata znečišťovala napáječku nečistotami. Kuřata, stejně jako my, potřebují čerstvý zásobník čisté vody. Napáječ na vodu pojme přibližně 3,8 litru vody a má rozměry přibližně 12,7 x 23 x 51 cm.

Stříška proti dešti

Krmítko BENELO je dodáváno se stříškou proti dešti, aby se vaše krmivo udržovalo čisté a suché za všech povětrnostních podmínek. Další výhodou je, že brání divokým ptákům, jako jsou vrabci a holubi, stejně jako hlodavcům, aby jedli z vašeho krmítka.

ODOLNÉ VŮČI UV ZÁŘENÍ

Krmítko a napáječ na vodu se nezahřívají jako kovové nádoby ani se nerozpadají jako jiné plastové nádoby na trhu. 

Montáž

Napáječku a krmítko lze snadno zavěsit na stěnu nebo plot pomocí dodaných montážních součástek, což usnadňuje čištění a plnění oproti zavěšeným napáječům. Jsou vyrobeny z nylonového plastu a jsou proto velmi odolné. 

DRUHY KRMIVA

 Většina druhů krmiva, jako jsou pelety a směsi. Některé jemnější směsi zrn nejsou vhodné pro použití v těchto krmítkách za vlhka, protože se do krmiva vsákne vlhkost, což ovlivní tok zrna do misky.

KOMPAKTNÍ DESIGN

Velkou výhodou je, že tyto napáječky a krmítka zabírají velmi málo místa. Pokud máte menší výběh, maximalizace prostoru je hlavní výhodou. 

DRŮBEŽ JAKÉHOKOLIV VĚKU

Jakmile se se drůbež vylíhne, je ideální čas používat tyto napáječky a krmítka. Výhodou pro menší nebo vylíhnutou drůbež je ta, že nemohou náhodou utonout jako ve větších vodních nádobách. Jen se ujistěte, že napáječku zavěsíte dost nízko, aby kuřata dosáhla. Napáječky jsou ventilově (niplově) ovládané, takže se automaticky doplňují, když klesne hladina vody, což znamená, že kuřata nemusí šťourat do plováků, aby napáječka fungoval.

Rozsah dodávky:

  • Krmítko
  • Napáječ na vodu se 2 automatickými nápojovými niply

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmítka pro slepice a drůbež
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: