Škubací vosk

Hledáte dokonalý způsob, jak dočistit drůbež po škubání peří? Představujeme vám škubací vosk od BOVRAM.cz! Tento vosk je speciálně navržen k dočištění škubané vodní drůbeže a snadno a rychle odstraní všechny zbytky peří, které mohou zůstat po tradičním škubání. Navíc má výhodu v tom, že jej lze používat opakovaně, což znamená, že získáte skvělou hodnotu za své peníze.

Nejenže škubací vosk nabízí vynikající výsledky, ale je také nabízen za skvělou cenu. A s rychlou dopravou, kterou BOVRAM.cz nabízí, můžete mít jistotu, že váš produkt dorazí včas a v perfektním stavu. Tak proč čekat? Udělejte svou drůbež dokonale čistou s škubacím voskem od BOVRAM.cz!

Nejprodávanější

3 položek celkem
Škubací vosk na dočištění drůbeže po škubaní peří HB 15 kg - 3 pláty Kód: 0324
Škubací vosk na dočištění drůbeže po škubaní peří HB 5kg - 1 plát Kód: 0323
Škubací vosk na dočištění drůbeže po škubaní peří HB 25 kg - 5 plátů Kód: 0325

Škubací vosk je speciální produkt určený k dočištění drůbeže po škubání peří. Používá se zejména u vodní drůbeže, jako jsou kachny nebo husy, u kterých může být tradiční škubání peří obtížnější kvůli hustému a tuhému peří.

Postup použití škubacího vosku je následující:

  1. Drůbež se nejprve tradičně oškube.
  2. Poté se zvíře ponoří do horkého škubacího vosku.
  3. Po krátkém ponoření se drůbež vyjme a vosk na ní ztuhne.
  4. Když vosk ztuhne, je snadno strhnutelný spolu se zbytky peří, které zůstaly na těle drůbeže po škubání.

Výhodou použití škubacího vosku je, že dokáže odstranit i ty nejmenší zbytky peří, což by bylo ručním škubáním velmi obtížné. Výsledkem je hladká a čistá kůže drůbeže, připravená k dalšímu zpracování nebo vaření.