Vykrvovací trychtýře

V kategorii vykrvovacích trychtýřů na webu BOVRAM.cz nabízíme vysoce kvalitní vykrvovací trychtýře v různých velikostech a provedeních. Tyto trychtýře jsou nezbytným nástrojem pro správné a hygienické vykrvování drůbeže a jiných zvířat při domácím zpracování masa. Díky našemu sortimentu můžete vybrat trychtýř přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Naše vykrvovací trychtýře jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a odolnost vůči korozi. Navíc nabízíme tyto produkty za skvělé ceny a zajišťujeme rychlou dopravu pro všechny objednávky. Pokud hledáte spolehlivý a kvalitní nástroj pro vykrvování, BOVRAM.cz je ideálním místem pro nákup.

Nejprodávanější

Vykrvovací trychtýř - velikost L, nerez
 
714 Kč
(590 Kč bez DPH)
Vykrvovací trychtýř - velikost S, nerez
 
508 Kč
(420 Kč bez DPH)
Vykrvovací trychtýř - velikost M, nerez
 
641 Kč
(530 Kč bez DPH)
3 položek celkem
Vykrvovací trychtýř - velikost L, nerez
590 Kč bez DPH
714 Kč
Kód: 3881
Vykrvovací trychtýř - velikost S, nerez
420 Kč bez DPH
508 Kč
Kód: 3883
Vykrvovací trychtýř - velikost M, nerez
530 Kč bez DPH
641 Kč
Kód: 3882

Vykrvovací trychtýře jsou nástroje určené k vykrvování zvířat, zejména drůbeže, během procesu porážky. Mají kuželovitý tvar, který umožňuje zvířeti vklouznout hlavou dolů, zatímco tělo zůstává mimo trychtýř. Toto uspořádání umožňuje snadný přístup k krku zvířete pro provedení řezu a zajišťuje, aby krev efektivně odtékala. Většina vykrvovacích trychtýřů je vyrobena z nerezové oceli, což je odolný a snadno čistitelný materiál. Po provedení řezu je krev sbírána do trychtýře a odtéká do nádoby. Správné vykrvování je důležité pro kvalitu masa, protože krev může ovlivnit chuť a trvanlivost masa.