Model traktoru John Deere 6R 250 | Wiking | 1:32

Kód: 17077870
ZDARMAZDARMA
Model traktoru John Deere 6R 250 Wiking 1 32
2 874 Kč / ks 2 375 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

✅ Detailní model traktoru John Deere 6R 250 v měřítku 1:32
✅ Mnoho funkční detailů
✅ Malý kompaktní traktor John Deer
✅ Připojitelné nářadí do předního i zadního závěsu
✅ Detailní model vydaný 12/2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Traktor John Deere 6R 250 | Wiking | 1:32

John Deere 6R 250 je kompaktní traktor pro menši činnosti. Doplňuje traktory 8R a 7R, které určitě ve své sbírce již máte. 

Velmi detailní model skoro 300 koňového traktoru s funkčními detaily přináší Wiking do Vaší sbírky.

Není divu, že nový John Deere 6R je skvělý doplněk ke zbytku modelové řady traktorů John Deere. WIKING se postaral o to, aby byly zachovány všechny charakteristické prvky originálu. Když se podíváte pod kapotu modelu, zjistíte, jak detailní pozornost byla věnována motoru. A není to jen jakýkoli motor! 6R je vybaven šestiválcovým motorem od Deere Power Systems (DPS) s zdvihovým objemem 6,8 l. Traktor disponuje výkonem 202 kW/275 k a maximálního výkonu 295 kW.

Autenticita modelu v měřítku 1:32 je okouzlující. Funkční kapota, otevírací dveře řidiče, volant ovládající přední kyvadlovou nápravu a dokonce i posunutelná vnější zrcátka - vše je navrženo tak, aby zákazník měl co nejautentičtější zážitek. Okouzlující je také detailní kabina, což je opravdový doklad odbornosti designérů WIKING v oblasti modelování.

Model traktoru John Deere 8R 410

Vizuálně je model doplněn hrubými pneumatikami a technologicky vyspělou zadní částí, což z něj dělá komplexní a dokonale vyvážený kousek. K tomu všemu je tento exkluzivní model dodáván v pevném balení s atraktivními obrázky na vnější straně krabice. Moderní doba je zde zastoupena také QR kódem, který vás rychle přesměruje na webové stránky s dalšími informacemi o produktu, detailními popisy a 360° obrázky. WIKING je také ekologicky uvědomělý, proto nahradil polystyren ochranným vnitřním obalem z robustně tvarovaných vláken, což je krokem k udržitelnější budoucnosti.

Celkově lze říci, že John Deere 6R 250 od WIKING je skvělá novinka pro konec roku 2023 a určitě nesmí chybět v žádné sbírce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Modely Traktorů 1:32, John Deer
Značka stroje: John Deer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: