2 položek celkem

Naše technologie využívají ultrazvukové signály, které působí jako účinná bariéra pro kuny a zabraňují jejich vstupu do vašeho auta. Užijte si klidnou jízdu bez obav o nepříjemné střety s tímto inteligentním a bezpečným řešením pro vaše vozidlo.

S našimi ultrazvukovými plašiči a odpuzovači kun si udržíte čistotu a neporušenost vašeho auta, aniž byste museli používat chemické repelenty. Objednejte si svého spolehlivého ochránce dnes a užijte si bezstarostné cestování!"

#showmore#

Plašiče kun jsou vhodné nejen do volného prostoru, ale díky jejich frekvenci vytvořené tak, aby se mohla šířit i třeba v motorovém prostoru, jsou vhodné i jako plašiče kun do automobilů. Nabízíme Vám kvalitní a velice účinné plašiče na kuny DRAGON ULTRASONIC, které jsou jednoduché, ale také neuvěřitelně tiché. Plašič umístíte do prostoru, který potřebujete ochránit a podle vašeho typu ho zapojte do elektrické zásuvky nebo do něj vložte baterie.

S našimi plašiči a odpuzovači zvířat si užijte klidný prostor bez obtěžování a nepořádku, který zvířata často zanechávají za sebou. Zvolte ochranu přírodními metodami nebo technologickými inovacemi a získejte kontrolu nad svým prostředím. Prozkoumejte naši nabídku nyní a vytvořte si neproniknutelnou bariéru proti nežádoucím zvířecím hostům!

Chcete si usnadnit výběr? Vyzkoušejte náš filtr, kde si můžete vybrat mezi různými typy palšíčů (na myši, na hady nebo proti kunám a krtkům).

Popřípadě budeme rádi, pokud přidáte recenze, diskuze nebo zkušenosti s odpuzovači a plašiči zvěře. Můžete si také přečíst recenze na nejlepší a nejúčinější produkty. Jestliže navštívíte sekci BLOG, můžete se dočíst i jak si vyrobit plašič.

Pokud se potýkáte s nepříjemnými kunami v autě, ultrazvukový plašič kun může být vaším nejlepším spojencem.

#showmore#

Zde je pět klíčových důvodů, proč si vybrat právě tento typ ochrany:

 1. Bezpečnost pro váš vůz: ultrazvukové plašiče kun pracují s frekvencemi, které jsou nepříjemné pro kuny, ale pro lidi jsou prakticky neslyšitelné. To znamená, že můžete mít klidnou jízdu bez zbytečného rušení.

 2. Efektivní ochrana: ultrazvukový plašič kun se postará o účinnou ochranu vašeho vozu. Svými signály dokáže odrazit kuny od auta a zabránit jim v pronikání do motorového prostoru či jiných míst.

 3. Umístění: plašič můžete umístit do různých částí auta podle vašich potřeb. Během cestování ho můžete jednoduše přesunout na nové místo nebo ho nechat instalovaný na trvalo.

 4. Jednoduchá instalace: plašiče kun ultrazvukového typu jsou obvykle snadno instalovatelné a nevyžadují žádné složité propojení s elektrickým systémem auta.

 5. Prevence pro úklid: ultrazvukové plašiče neustále mění frekvenci signálu, což brání kunám v přizpůsobení se a zvyknutí si na určitý zvuk. Tím je zajištěna dlouhodobá ochrana.

Chcete-li se dozvědět více o plašičích kun na baterie, můžete si přečíst recenze, diskuze a zkušenosti jiných zákazníků. Na internetu najdete mnoho webů, které se věnují tomuto tématu.

Proti jakým zvířatům, se používají plašiče a odpuzovače?

Na trhu se můžete setkat s mnoha plašiči, které se "specializují" na plašení proti určitému druhu zvěře. Ať už se jedná například o plašiče ptactva, mezi které můžeme zařadit (volavky, holuby, vlaštovky, různé druhy dravců, špačky, vrabce ale i také kosy, komáry nebo i životu nebezpčené sršně).

Co ale dělat, pokud se vám na zahradě zabydlí nějaký druh hraboše? I s těmito problémy dokážeme pomoc a poradit, jelikož plašiče se používají také na odstrašení kuny, krtka, hrabošů, hlodavců, hryzců, zajíců i ježků.

V některých specializovaných obchodech můžete také zakoupit speciální odpuzovače na medvědy, divokou zvěř, prasta, žáby nebo i dokonce netopýry.

Které značky jsou ověřené a nejprodávanější na trhu?

Mezi kvalitní a profesionální značky patří:

 • Deramax
 • Dreamax profi
 • Arpalit
 • Vyplašto
 • Rovus
 • Sova
 • Bros Sonic
 • Antištěkač (určený především pro pejsky)
 • Arpalit
 • Isotronic
 • Agrobio

Dostupný druhy plašičů

Na našem trhů se můžete setkat s různými druhy plašičů.

Ať už se jedná o nejprodávanější a nejčastěji používaný elektrický nebo ultrazvukový plašič, můžete si také zakoupit plašič na baterie (do auta), na solární pohon nebo i plašič do zásuvky.

Někteří lidé vyhledávají domácí výrobu plašiče. V tomto případě pro některé druhy zvířat na odstrašení jsou vhodnou volbou (krtek, hraboš, pes, kočka), ale pokud vám i plašič vyrobený doma nefunguje jak má, doporučujeme vyzkoušet plašič 3D ultrazvukový (12 V), akustický nebo i přírodní.

Kam všude se dá umístit plašič?

Nejčastější umístění plašiče a odpuzovače je na půdu, do domu, nebo i na zahradu.

V další případech (především plašič na kuny) se umisťuje buď do auta nebo do motoru.

Lidé také vyhledávají účinné plašiče na zvěř venkovní, do stanu nebo i na balkon aby se dokázaly bráznit proti ptákům a dravcům.

Produkty řazené dle hodnocení a recenzí uživatelů od nejlepšího najdete v plašiče a odpuzovače kun recenze, zkušenosti a testy