5 tipů, jak vyhubit čmelíky!

Čmelíci jsou malý hmyz, který se živí krví ptáků a savců. Mohou být velmi nepříjemní a dokonce i nebezpeční, pokud se jich nahromadí příliš mnoho. Existuje několik způsobů, jak se zbavit čmelíků, ale ne všechny jsou účinné.

Jak-se-zbavit-cmeliku-mame-pro-vas-nekolik-tipu

Jak se zbavit čmelíků? Máme pro vás několik tipů!

Nejúčinnější způsob, jak se zbavit čmelíků, je použití insekticidu. Existuje mnoho různých insekticidů, které jsou účinné proti čmelíkům, ale je důležité vybrat si insekticid, který je bezpečný pro použití kolem zvířat. Insekticid by měl být aplikován podle pokynů na etiketě.

Pokud se nechcete uchýlit k insekticidu, můžete vyzkoušet některé přírodní metody, jak se zbavit čmelíků.

Mezi tyto metody patří:

  • Čištění: Čmelíci se rádi schovávají v teplých a vlhkých místech, jako jsou hnízda, podestýlky a krmítka. Je důležité tyto oblasti pravidelně čistit, aby se zničili vajíčka čmelíků a aby se zabránilo jejich množení.
  • Používání repelentů: Existuje mnoho repelentů, které jsou účinné proti čmelíkům. Tyto repelenty lze aplikovat na zvířata nebo na místa, kde se čmelíci vyskytují.
  • Použití pastí: Existuje mnoho různých pastí, které lze použít k odchytu čmelíků. Tyto pasti se obvykle umisťují do blízkosti hnízd nebo jiných míst, kde se čmelíci vyskytují.
  • Používejte vysavač. Vysavač je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak se zbavit čmelíků. Vysavačujte místa, kde se čmelíci vyskytují, včetně hnízd, podestýlek a krmítek.
  • Vyměňte podestýlku. Pokud má vaše zvíře podestýlku, vyměňte ji za novou. Čmelíci se mohou ukrýt v podestýlce a způsobovat tak svědění a podráždění.

Vyberte si z naší nabídky 

Sprej na čmelíky

Sprej na čmelíky

 

Přípravky na čmelíky

Přípravky na čmelíky

 

Roztok na čmelíky

Roztok na čmelíky

 

Pár slov na závěr...

Pokud se vám nedaří se zbavit čmelíků sami, můžete se obrátit na odborníka. Odborník vám může pomoci navrhnout účinný plán na hubení čmelíků.

Vyberte si přípravky a spreje na čmelíky podle druhu: