BIO křemenitý prášek ve spreji k hubení čmelíků i štěnic SCHOPF EKTOSOL FOSSIL SPRAY 500ml

Kód: 301428
Pro BIO chov
Značka: SCHOPF
429 Kč / ks 355 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
✅ BIO sprej na efektivní řešení čmelíků u slepic
✅ Rychlý a bezpečný způsob ochrany - k aplikaci na plochy
✅ Ihned k použití, téměř okamžitý účinek
✅ Obsah: 500ml, Oxid křemičitý amorfní
✅ Účinný proti čmelíkům, klíšťatům, blechám, všem, štěnicím, mravencům a rybenkám
✅ Certifikován jako BIO produkt
✅ Vhodný pro vnitřní i venkovní prostory, včetně biofarem
✅ Snadná aplikace, zvládne ji každý
✅ Stačí protřepat a aplikovat na napadená místa
✅ Dlouhodobá ochrana i po dešti

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO křemenitý prášek ve spreji k hubení čmelíků i štěnic SCHOPF EKTOSOL FOSSIL SPRAY, 500ml

Výkonný BIO přípravek k likvidaci čmelíků u drůbeže, roztočů v domácnosti a v peří drůbeže - včetně domácích štěnic, klíšťat a blech. Účinně působí také proti různým druhům lezoucího hmyzu, jako jsou mravenci, rybenky a stínky. Jedna lahvička obsahuje 500 ml hotového roztoku, který je připraven k okamžitému použití formou postřiku. Účinek se téměř ihned projevuje (během 6 hodin) a trvá i po dešti, což je ideální zejména pro BIO farmy. Klíčovou účinnou látkou je amorfní oxid křemičitý - Křemelina.

Cílový organismus
Proti roztočům, zejména čmelíkům u drůbeže, konkrétně slepičím můnkám (Dermanyssus gallinae), a dalším parazitům včetně štěnic, klíšťat, blech, vší a dalšího lezoucího hmyzu jako jsou například mravenci, rybenky, stínky, červotoč tabákový, potemník moučný a pilous rýžový, máme účinný prostředek.

Oblast použití
Tento přípravek je využíván v různých prostředích, jako jsou kurníky, holubníky, hospodářské usedlosti včetně zahrad a domácností, drůbežárny a také stáje pro koně, hovězí dobytek a prasata. Jeho použití je vhodné pro všechny oblasti, kde se vyskytují parazité, včetně podlah, mezer mezi nimi, stěn a stropů, klecí, bidel, snášedel z venkovní strany a dokonce i hnojových jímek. Důležité je, že tento přípravek se nesmí aplikovat přímo na zvířata, jejich krmivo ani krmítka a napáječky. Doporučujeme kombinovat tento přípravek s jiným vhodným produktem určeným pro aplikaci na zvířata.

Příprava
EKTOSOL FOSSIL SPRAY je k dispozici v lahvičce o objemu 500 ml ve formě tekutého olejového roztoku, který je ihned připraven k použití.

Aplikace
Přípravek je bez problémů využitelný i v obsazených stájích. Stačí zajistit, že všechny povrchy, které nemají být ošetřeny, budou zakryty. Před aplikací důkladně protřepejte lahvičku. Následně postřikujte napadené oblasti z vzdálenosti 30 cm, jako jsou povrchy, mezery, hnízda, cestičky, pod bidýlka a jiná místa, kde se hmyz shromažďuje. Vlhkost, která po aplikaci vznikne, se brzy odpaří, a zůstane pouze jemná prachová vrstva. Doporučuje se opakovat celý proces po 5 až 8 dnech.

Účinnost
BIO křemenitý prášek ve spreji je účinný přípravek proti roztočům a lezoucímu hmyzu projevuje téměř okamžitý účinek po aplikaci (během 6 hodin). Jeho účinnost spočívá v kontaktním působení, kdy narušuje ochrannou vrstvu těla hmyzu, což způsobuje jeho dehydrataci a následnou smrt. Tento přípravek je spolehlivý i za vyšší vlhkosti vzduchu. Při venkovním použití a po dešťových srážkách se přípravek sice rozpustí, ale po jeho uschnutí se opět vytvoří malé krystalky, čímž znovu obnoví svou účinnost. Dešťová voda tedy neovlivňuje jeho účinek. Pokud je potřeba, připravený roztok lze odstranit pomocí vody a mycího prostředku.

Doporučení pro Vás

DŮLEŽITÉ: Tento přípravek není určen pro použití na zvířatech, krmivech včetně krmítek a napáječek! Vřele doporučujeme kombinovat tento přípravek s vhodným produktem pro aplikaci na zvířata. Jako preventivní opatření vám radíme, aby po důkladném vyčištění, dezinfekci a vysušení stáje byla použita vrstva křemeliny. Další vhodné doplňkové přípravky jsou uvedeny níže:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: