Odpuzovač krtků, hadů a hrabošů MOTOR VIBRASONIC M6

Kód: 0339
899 Kč / ks 743 Kč bez DPH
Skladem
  • Odpuzovač krtků a hadů využívá ultrazvukové a vibrační signály k odstraňování těchto škůdců.
  • Dosah odpuzovače je až 1500 m2, což umožňuje ochranu velkých ploch, zejména zahrad.
  • Frekvence signálů se pohybují v rozsahu 300-1000 kHz, což je optimální pro účinné odpuzování krtků, hadů, rejsků, hrabošů a dalších hlodavců.
  • Odpuzovač je napájen čtyřmi bateriemi typu R20, což zajišťuje jednoduchou a bezproblémovou instalaci.
  • Tento odpuzovač je považován za nejlepší a nejpokročilejší volbu na trhu pro ochranu zahrad před krtky a hady.
  • Odpuzovač je vybaven odolným vodotěsným krytem, který umožňuje jeho použití po celý rok bez ohledu na povětrnostní podmínky.
  • Signály generované odpuzovačem jsou proměnlivé v intenzitě a sekvenci, aby se zabránilo adaptaci škůdců na zvuky a vibrace a jejich návratu.
  • Bezpečnost je zajištěna tím, že ultrazvukové signály a vibrace nejsou škodlivé pro lidi ani domácí a hospodářská zvířata.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odpuzovač krtků, hadů a hrabošů MOTOR VIBRASONIC M6

Tento ultrazvukový a vibrační odpuzovač zvěře je vhodný pro plašení krtků, hadů, rejsků, hrabošů a myší. Je bezpečný pro lidi i domácí zvířata a je ideální pro použití ve venkovních prostorech díky svému odolnému vodotěsnému krytu. Plašič využívá frekvence zvuku v rozsahu 300 - 1000 kHz a automaticky mění kmitočet, což zabraňuje zvířatům ve vytvoření zvyku a návratu na ošetřované místo. Má dosah až 1500 m2 a napájí se 4 bateriemi typu R20. Jeho rozměry jsou 42 x 8 cm, což umožňuje snadnou instalaci a umístění v prostoru.

Které škůdce plašič odpuzuje

Díky pokročilé technologii je tento plašič ideální pro odpuzování krtků, hadů, hrabošů, rejsků a myší.

Plašič krtků, hadů, hrabošů

Oblasti využití plašiče

Tento plašič je účinným nástrojem pro ochranu Vaší zahrady, pole, parku nebo jiných venkovních prostorů před krtky, hady, hraboši a dalšími hlodavci. Je vybaven vodotěsným krytem, který je zcela odolný vůči vodě, takže ho můžete používat bez ohledu na povětrnostní podmínky po celý rok.

Odpuzovač krtků, hadů, hrabošů

Způsob použití

Abyste ochránili místo před nežádoucími návštěvníky, vyberte vhodnou lokalitu a vsaďte odpuzovač do země ve svislé poloze, přibližně 20 cm hluboko. Doporučuje se umístit odpuzovač do rohů zahrady a ideálně do vlhčí jílovité půdy, která lépe přenáší vysílané signály. Ultrazvukový a vibrační odpuzovač krtků lze zapnout jednoduchým stiskem tlačítka. Pro vypnutí zařízení není nutné vyjmout celý odpuzovač ze země, stačí opětovné stisknutí tlačítka. Pro dosažení optimálního účinku je však doporučeno, aby plašič pracoval nepřetržitě po dobu několika měsíců. Tím vytvoříte podmínky, které přimějí krtky, hady a hlodavce hledat klidnější místa k pobytu. Elektronický plašič krtků je napájen čtyřmi bateriemi typu R20 (baterie nejsou součástí balení).

Plašič krtků M6

Jak plašič funguje

Zařízení generuje ultrazvukový signál v rozsahu od 300 kHz do 1000 kHz v kombinaci s krátkodobými pronikavými vibracemi. Většina živočichů žijících pod zemí má špatný zrak, ale příroda jim zato vyvinula velmi silný sluch a citlivost na zemské vibrace. Tyto vibrace a zvuky jsou pro krtky, hady a hlodavce tedy velice nepříjemné a způsobují, že se tito živočichové žijící v zemi cítí neustále ohroženi. Živočichové žijí v neustálém stresu s nejvyšší ostražitostí a nakonec se rozhodnou změnit místo působení na nějaké klidnější. Odpuzovač lze používat i preventivně - krtci, hadi, hraboši a další hlodavci se hned od začátku vyhnou usazování na tomto místě, kde se nebudou cítit bezpečně. Plašič krtků, hadů a hlodavců je nastaven tak, aby tvořil vibrace a generoval zvuk o různých intenzitách každých 20-40 sekund v náhodném pořadí. Pořadí signálů proto nelze u plašiče předvídat a tedy není možné, aby si živočichové na tyto podněty zvykli a vrátili se. Plašič krtků, hadů a hlodavců dokáže ochránit prostor až 1500m2.

Tento zařízení vytváří ultrazvukové signály v rozsahu 300 kHz až 1000 kHz, doplněné krátkodobými vibracemi. Živočichové, kteří žijí pod zemí, mají obvykle omezený zrak, ale naopak mají vyvinutý silný sluch a jsou citliví na zemské vibrace. Ultrazvukové signály a vibrace působí na krtky, hady a hlodavce nepříjemně a vytvářejí v nich pocit ohrožení. Tito živočichové se pak cítí neustále ve stresu a s vysokou ostražitostí a nakonec se rozhodnou opustit dané místo a hledat klidnější prostředí. Odpuzovač lze také používat preventivně, aby krtci, hadi, hraboši a další hlodavci vůbec neusazovali na daném místě, kde by se necítili bezpečně. Plašič krtků, hadů a hlodavců generuje vibrace a zvuky různé intenzity v náhodném pořadí každých 20-40 sekund. Tento náhodný a nepravidelný systém zabraňuje živočichům přizpůsobit se signálům a vrátit se na původní místo. Plašič má dosah až 1500 m2, což zajišťuje ochranu rozsáhlých prostorů.


Bezpečnost

Tento elektronický odpuzovač vydává ultrazvukové signály a vibrace, které jsou zcela bezpečné pro lidské ucho. Jeho použití je neškodné pro děti, stejně jako pro domácí zvířata a hospodářská zvířata. Odpuzovač nepoužívá jedovaté látky ani chemikálie, což znamená, že není toxický a neohrožuje žádné živé organismy v okolí. To je výhodou oproti jiným metodám ochrany, které mohou být škodlivé pro životní prostředí a zdraví lidí a zvířat.


Návod k použití ke stažení:

Odpuzovač krtků, hadů a hrabošů MOTOR VIBRASONIC M6

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti na krtky
Hmotnost: 0.35 kg
Cílová skupina škůdců: Krtci, hadi a hlodavci (rejsci, hraboši, myši polní)
Vliv na člověka: žádný
Vliv na domácí zvířata: žádný
Umístění: ve vnějších prostorech
Efektivní rozsah: až 1500 m2 ve vlhké půdě
Napájení: na baterie 4 x R20
Rozměry: 42 x 8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: