Příslušenství ke škubání

Představujeme kategorii Příslušenství ke škubání na BOVRAM.cz! Ať už jste profesionální chovatel drůbeže nebo jen hledáte něco, co vám usnadní práci s drůbeží na vaší farmě, máme pro vás to pravé. Nabízíme široký výběr příslušenství ke škubání, který zahrnuje 5 různých variant produktů.

Naše produkty jsou vysoce kvalitní, odolné a navrženy tak, aby vyhovovaly všem vašim potřebám. A co je nejlepší? Nabízíme skvělé ceny, rychlou expedici a jsme ověřeným obchodem zákazníky. Navíc jsme oficiálními dovozci, což znamená, že u nás najdete jen to nejlepší příslušenství na trhu. Nečekejte a objevte náš velký výběr příslušenství ke škubání na BOVRAM.cz!

Nejprodávanější

5 položek celkem
Gumový škubací prst na slepice, husy, kachny, krůty 0300g
16 Kč bez DPH
19 Kč
Kód: 13723
0300h 1
16 Kč bez DPH
19 Kč
Kód: 13726
Gumový škubací prst na slepice, husy, kachny, krůty 0300f 1
16 Kč bez DPH
19 Kč
Kód: 13722
Gumový škubací prst na slepice, husy, kachny, krůty 0300e 2
16 Kč bez DPH
19 Kč
Kód: 13719

Příslušenství ke škubání se vztahuje k nástrojům a zařízením určeným k odstraňování peří z drůbeže po její zabití. Toto příslušenství je často používáno v drůbežářských farmách, řeznictvích nebo domácnostech. Mezi běžné typy patří škubací stroje, které jsou mechanická zařízení s otáčejícími se válci s gumovými prsty pro rychlé a efektivní vytrhávání peří, a gumové prsty pro škubání, které mohou být použity ručně nebo jako náhradní díly pro škubací stroje.